www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Petycja w sprawie chorych na NZJ. (2981 - wyświetleń)
- Autor piotr_rumia Dodany 2008-11-29 10:09
Kochani

Bardzo Was proszę o poparcie naszej petycji.
Na nieswoiste zapalenia jelit choruje coraz więcej dzieci a leczenie biologiczne jest często ostatnią deską ratunku.
Wielu chorych ma orzeczoną niepełnopsrawność.
Niestety NFZ tego nie rozumie.
Wystarczy wejść na ten link http://www.petycje.pl/3612 i kliknąć za petycją a później potwierdzić swój głos klikając w link , który przyjdzie na maila.

W imieniu chorych na NZJ a szczególnie dzieci bardzo serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

Piotr Labudda
Towarzystwo "J-elita"
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-11-29 12:55
Kochany chętnie was poprę ale bez swoich danych. Przykro mi. :-(  Dajcie jeszcze jedną opcję. Wczoraj czytałam o was w komputerze. Popieram tę akcję.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-11-29 13:02
Ella to nie muszą być akurat twoje stu procentowe dane... Ja tez nie dałem stu procentowych moich danych...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-11-29 13:11
OK a meil? Nie chcę by ktoś lepił mi potem tam reklamy. odpowiedz szybko bo mam mało czasu. Będę dziś jeszcze raz ale wieczorem
Nadrzędny Autor piotr_rumia Dodany 2008-11-29 13:17
Jeśli ktoś nie chce, aby jego imię i nazwisko ukazało się na stronach petycje.pl proszony jest o przesłanie poparcia na adres j-elita@iimcb.gov.pl .

Pozdrawiam

Piotr Labudda
Towarzystwo "J-elita"
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Petycja w sprawie chorych na NZJ. (2981 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill