www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / BEZRADNA SAMOTNA W REMONCIE łAZIENKI (2996 - wyświetleń)
- Autor krynia-kwie Dodany 2008-12-02 20:07
Kochani,mieszkam samotnie w bloku na jednym z krakowskich osiedli.
Mam niesprawne nogi.Planowałam remont przystosowawczy łazienki,ale 2 lata stoję w miejscu i wdrapuję się do wanny,z której potem nie mogę wyjść.
Powód:ktoś musi nadzorować remont, a ja nie mam nikogo takiego kto mógłby się tym zająć.
Reasumując:jest wielka pomoc zewsząd dla niepełnosprawnych,tylko jak człowiek stanie przed problemem,to zostaje sam.
Uważam,że PFRON powinien służyć fachowcami w takim zakresie,żeby samotny niepełnosprawny mógł spać spokojnie.
Co o tym sądzicie???
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-12-02 21:46
Nie rozumie ,co ma znaczyć 'nadzorowanie ' . Jeżeli masz przyznane środki ,to wystarczy zamówić firmę i przedstawić jej plan robót  . Jakie wcześniej powinna zrobić osoba z MOPS lub PFRON - projektant . A później to już sama firma robiąca remont powinna ustalać plan remontu z sponsorem  zlecenia . Tak przynajmniej jest w moim mieście - podobno  . Pozdrawiam .
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-12-03 14:11
u mnie kosztorys robi firma i go przedstawia do zatwierdzenia w PFRON-IE,klient nic nie nadzoruje-przeciez nie musi sie na tym znac.Sama też "zmieniałam"łazienke
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / BEZRADNA SAMOTNA W REMONCIE łAZIENKI (2996 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill