www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / samochód dla ON (2999 - wyświetleń)
- Autor maltabar Dodany 2008-12-03 20:47
Mam pytanie, jakie są możliwości zakupu używanego samochodu dla ON, (czyiest możliwość dofinansowania i wprowadzenia koniecznych przeróbek, jak w ogóle zacząć taki temat załatwiać, gdzie sie dowiedzieć jakie zbierać dokumenty,czy to w ogóle jest realne?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-12-03 21:24
Właśnie zakończył się program z PFRON-u dofinansowujący taki zakup... Teoretycznie może jeszcze zaistnieć w przyszłości, ale nie wierzyłabym w to... Innych źródeł nie ma.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-12-04 09:46
zakończył się, ale już na zawsze?a jest dofinansowanie na przeróbkę takiego samochodu ,jeśli jakimś cudem by się go kupiło samemu(no jakiś stary model-tani?i jeśli tak to rozumiem ,żePFRON tym się zajmuje?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-12-04 22:28
Nie jestem ani pracownikiem PFRON-u ani wróżką - ich pytaj.
Nie, poza tym programem PFRON już się tym nie zajmuje.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-12-05 12:08
Bluengel ,wiem ,,,,,,,,,,,,,,,,ze nie jesteś wróżką,tylko b.drażliwą osobą, zupełnie nie potrzebnie
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2008-12-05 09:30
Program PFRON dotyczący pomocy w zakupie samochodu i/lub oprzyrządowania samochodu nosi nazwę SPRAWNY DOJAZD.
W tym roku zakończono już przyjmowanie wniosków.
wszystkie informacje dotyczące tego programu można znaleźć pod adresem:
http://www.pfron.org.pl/portal/pl/79/80/Spist_tresci_programu_SPRAWNY_DOJAZDquot.html
lub w najbliższym oddziale PFRON
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / samochód dla ON (2999 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill