www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / mam pytanie (2736 - wyświetleń)
- Autor MariaiAnna Dodany 2008-12-09 20:35
nie rozumiem jak to jest
jestem osobą która  moze poruszac się tylko na wózku iwalidz i na to PFRON daje mi ok 1500 raz na 5 lat, a dlaczego  na wózki elektr  kwota jest duzo wyzsza,i jeszcze jedno,moja znajoma porusza się o kuli ,teraz kupiła skuterek za ok 15000 zł z małą dopłatą(PFRON sfinansował)i też na 5 lat
nikomu nie zazdroszczę
wiec pytam dlaczego tak mało na wózki pierwszej potrzeby
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-12-09 21:13
Pewnie dlatego ,że cena wózka (manualnego)o którym piszesz jest mniejsza . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-12-10 11:14
Amalian ja też nie rozumiem tego o co pyta MariaiAnna. Ja na urządzenia do odbioru telefonu i domofonu dostałam dofinansowanie ok 3tyś...czy to przypadkiem nie jest uzależnione od dochodu? Wózki są przecież drogie? I jeszcze jedno pytanie; Dlaczego jak ktoś napisze we wniosku że chory od urodzenia to nie dają dofinansowania do pralki czy innego sprzętu AGD? O co tu chodzi?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-12-10 13:11
Pewnie , od niepełnosprawności wnioskodawcy ;-) . Osoby z dysfunkcją kończyn górnych mają szansę na dofinansowanie do zakupu pralki ,czy pralko-suszarko-zmywarki . Właśnie moja internetowa koleżanka,informuje,że dostała dofinansowanie do takiego sprzętu AGD . Jaq zaś muszę dzisiaj posprzątać w szufladzie ... Koniec świata :-) .
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-12-10 13:28
no tak,od sprzątania nikt Cie nie zwolni:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / mam pytanie (2736 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill