www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / praca w ZPCh i emerytura (3290 - wyświetleń)
- Autor Barbara25 Dodany 2008-12-17 12:01
Mam orzeczoną II grupę niepełnosprawności. Jestem zatrudniona w ZPCh na czas określony do 2011 r. We wrześniu b.r. nabyłam prawo do emerytury. Ponieważ kwota mojej emerytury nie jest zbyt wysoka (wypłata zawieszona ze względu na obecne zatrudnienie), korzystna byłaby dla mnie sytuacja, w której pracowałabym i oprócz tego pobierała emeryturę. Chciałabym wiedzieć, czy zakłady pracy chronionej otrzymują dofinansowanie z PFRON dla pracujących niepełnosprawnych emerytów.
Nadrzędny - Autor magdan10 Dodany 2008-12-17 12:39
Pracodawca nie otrzyma dofinansowania do osoby niepełnosprawnej jeśli ta nabyła prawo do emerytury.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-12-17 17:17

>>>>Mam orzeczoną II grupę niepełnosprawności. Jestem zatrudniona w ZPCh na czas określony do 2011 r. We wrześniu b.r. nabyłam prawo do emerytury. Ponieważ kwota mojej emerytury nie jest zbyt wysoka (wypłata zawieszona ze względu na obecne zatrudnienie),<<


Rozumiem ze  zarabiasz  1. 25 średniej krajowej   bo to jest podstawa  zawieszenia emerytury....   Gzie i to tak zakłady  chronione płacą   bo to jest kwota powyżej 3 tysiące złotych na rękę.. ????
Nadrzędny Autor Barbara25 Dodany 2008-12-18 15:14
wypłata emerytury jest zawieszona ponieważ jeszcze nie złożyłam  wymówienia w zpch, w którym pracuję. ZUS wydał ostateczną decyzję dopiero teraz. A wysokość mojej pensji to niestety najniższe wynagrodzenie czyli `1126 zł.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / praca w ZPCh i emerytura (3290 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill