www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Projekt wstajacego wozka. (1913 - wyświetleń)
- Autor Rafciu Dodany 2008-12-21 15:45
Witam wszystkich!

Dzis wpadl mi do glowy pewien pomysl. Jestem konstruktorem z wyksztalcenia, choc nie pracuje w zawodzie, mam takie "konstruktorskie hobby".
Ale do rzeczy...
Moj projekt polega na tym, iz jest to wozek inwalidzki z mozliwoscia pionizowania ciala. Tak ze podczas przemieszczania jest sie w pozycji siedzacej,
a stojac mozna za pomoca dzwigni spionizowac cialo.
Sam nie jestem osoba niepelnosprawna i dlatego pisze tutaj. Ciekaw jestem czy cos takiego byloby dla takich osob w ogole potrzebne. Nie znam nikogo kto poruszalby sie na wozku, wiec moja wiedza na ten temat jest mala. Napiszcie cos o tym. Jestem gotow zrobic taki projekt i udostepnic patent bezplatnie, a moze nawet wykonac go technicznie.
Zachecam do aktywnosci, moze macie jakies inne ciekawe pomysly, ktore moglbym pomoc zrealizowac.
Nadrzędny Autor aga-wawa-reh Dodany 2009-01-04 00:43
Witam.

Gratuluję pomysłu, ale taki projekt już istnieje, jest chroniony patentami polskimi i unijnymi od dobrych kilku lat. Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Projekt wstajacego wozka. (1913 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill