www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ankieta MPD pilne (2857 - wyświetleń)
- Autor Kasia DM Dodany 2009-01-10 11:24
Witam
zwracam się się ciebie z prośbą o wypełnienie ankiety dla mojej znajomej fizjoterapeutki która jest w trakcie pisania pracy magisterskiej. "Adaptacja społeczna osób z mózgowym porażeniem dziecięcym"

http://webankieta.pl/ankiety/w1hps2epeuh6

Dziękuje
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-10 12:49
KOLEJNY MAGISTER.
A KTO MA CI TA ANKIETE WYPELNIC TE DZIECI CZY ICH RODZICE !!!!!!!!!!!!!!!!
CHYBA TY JESTES PORAZONA.
ILE PLACISZ ZA WYPELNIENIE ??
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-10 13:14
Szczerbaty
Wiem, że jesteś zły, bo jak dotąd, tylko pytają a prawie nic nie robią aby polepszyć nasz byt, ale jak nie będziemy im odpowiada to uznają że mamy wszystko pod dostatkiem i że wszystko jest tak jak powinno, a na pewno i to na 100% tak nie jest.... Więc, niech sobie pytają.....
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-01-10 16:00
Ankiety ostatecznie nie wypełniłam - na część pytań nie mam najmniejszej ochoty odpowiadać nawet w anonimowej ankiecie. W przeciwieństwie do ankiety papierowej, tutaj nie mogę napisać czegoś takiego na marginesie. A wypełnienie bez stosownego komentarza mija się z celem, bo ankieta pewnie zostanie przy zliczaniu uznana za wadliwą.

Tym niemniej, ponieważ zaczęłam tę ankietę wypełniać, przyszło mi do głowy kilka uwag. Wiem, że generalnie od respondentów oczekuje się, że będą grzecznie zakreślać i stawiać krzyżyki, a nie robić kłopoty, ale może koleżanka jakoś z tych uwag zechce skorzystać. Choć oczywiście nie musi.

W pytaniu 4 brak odpowiedzi wskazującej na to, że jest się w trakcie zdobywania wykształcenia, co może trochę namieszać w wynikach.
W pytaniu 9 brak możliwości wyboru pośredniego, a bywa przecież tak, że poziom samodzielności w poruszaniu zależy od warunków pogodowych / otoczenia / samopoczucia. Oczywiście wtedy respondent pewnie zaznaczy swój najczęstszy stan, ale warto pamiętać, że to tylko przybliżenie.
Pytania od 10-12 może to tylko ja tak mam, ale ja nie interesowałam się tym jak się różne metody rehabilitacji nazywają. To pytanie należałoby więc zadać nie mnie, a moim rodzicom, którzy nadzorowali rehabilitację, kiedy byłam młoda. :-)
W jednym z wariantów w pytaniu 14 zmusza się respondenta do udzielenia odpowiedzi być może niezgodnie z jego opinią: "Terapia indywidualna prowadzona według określonej metody".
Pytanie 17 brak odpowiedzi "nie dotyczy" przy gimnazjum (teoretycznie nie wypełnienie tego pola powinno być równoznaczne z nie dotyczy, ale nie wiem, czy zostanie tak zliczone).
Pytanie 24 dlaczego odpowiedzi uznano za wzajemnie się wykluczające? 

Pozdrawiam :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ankieta MPD pilne (2857 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill