www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / dobre centrum rechabilitacji- poszukiwane!!! (3913 - wyświetleń)
- Autor kamilg17 Dodany 2009-01-13 13:10
hejcia mam pytanie w tym roku ukonczylem 18 i szukam jakiegos dobrego centrum rechabilitacji gdzie turnusy refudowane sa przez NFZ i gdzie mozna wyjechac na jakies 2 tyg i zrobic sobie ala wakacje:) ale wazna jest jednak dobra rechabilitacja jesli wiecie i macie jakies namiary na takoowe centrum piszcie:) zeby to ualtwic podam gg 9311244  pozdrawiam
kamil:)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-01-13 14:32 Zmieniony 2009-01-13 14:34
No wiesz . Pewnie nie znajdziesz takiego ... W tym kraju . Bo jak się ma taki Kołobrzeg czy Busko Zdrój do Lazurowego Wybrzeża ...Zapomniałem o Riwierach jest ich parę  . Na którym piętrze ? A może bungalow ?Te z widokiem na góry mają większe dofinansowanie z MOPS ,ale można się starać o dofinansowanie z PEFRON do pokoi z widokiem na morze .  Do dyspozycji na miejscu ma być obsługa indywidualna czy ogólna ? Panienki na telefon .... Ałaaaaaa ! To boli ! Ale ,nic innego nie znalazłem .  A informacja turystyczna już zamknięta . Pozdrawiam i życzę owocnej wizualizacji .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-13 17:19
To co napisał amalian ma dużo racji. jednak nie w 100%. Wykupienie 2 tygodni w super sanatorium np. Kołobrzeg "Bałtyk" i to z własnej kieszeni da Ci duże możliwości do fajnych ala wakacji a także rehabilitacji. Nie zapomnij jednak, że to kosztuje nie mało. A oto stronka główna
http://www.subaltyk.dekom.com.pl/pl.html
http://www.subaltyk.dekom.com.pl/pl.html         - to pakiety

Poklikaj tutaj na tych stronkach. Otwórz podstrony i przelicz na ile Cie stać. Lubisz góry..... sprawdź w podobny sposób inne sanatoria wrzucając w google np. Krynica Zdrój - Lwigród..... też super fajne sanatorium ..... To tylko dwa przykłady. Wybierz sobie miejscowość i wpisz sanatorium otworzą Ci się w googlach cały szereg stron. Sprawdź poczytaj a na koniec zadzwoń i spytaj czy to co pokazuje internet jest takie jak na fotkach. Czy cennik sie nie zmienił itp. Masz dużo czasu? Przejdź się do PFRON poproś o katalog "Kuracjusz" dowiesz sie gdzie możesz jechać. Porozmawiaj z pracownikiem PFRON by podpowiedział Ci co i jak. Naprawdę jest dużo możliwości by odchudzić swój portfel i w Polsce bo za pieniądze własne obsłużą Cię jak milionera. Piszę to bo już coś o tym wiem.
Miłych "wakacji" :-))))))))))))))
Nadrzędny Autor kamilg17 Dodany 2009-01-13 21:55
a tak pomiajac jzu te super wakacyjne waronki to sa jakies osrodki z doba rech ktore refundujeNFZ?:-) pozdrawiam cie elli
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-01-14 19:34
Witaj Kamil. Tak się składa, że muszę korzystać z tych rehabilitacji jeśli mam ochotę być dwunożna :-) Tak wszystkie sanatoria mają dobę rehabilitacyjną ale nie wszystkie przyjmują osoby niepełnosprawne ruchowo. Stronki są po to by zobaczyć poczytać co taki ośrodek proponuje jakie ma pokoje i za jaką cenę. Prywatnie można zarezerwować na 7 dni (mniej też ale to nonsens) 14 lub 21 dni. tak wygladają dane turnusu. NFZ kieruje w/g swego rozeznania na 21 dni.  PFRON refunduje na 14 dni i tu sam sobie wybierasz miejsce i m-c ale warto sprawdzić wszystko jeszcze telefonując. Czy są miejsca czy odpłatrność sie nie zmieniła i warunki również. To co podałam to dość bogate ośrodki. Są i tańsze. To jednak zależy od Ciebie. NIE ZAPOMNIJ ŻE Z NFZ NIE TARGUJESZ SIĘ O POBYT. TO ONI USTALAJA GDZIE POJEDZIESZ. Prywatnie jedziesz wtedy i na tyle ile chcesz oby były miejsca w danym ośrodku.
pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / dobre centrum rechabilitacji- poszukiwane!!! (3913 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill