www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / ZUS - monopolista (1470 - wyświetleń)
- Autor L. B. Dodany 2009-01-13 16:01
Czy wiecie, że w Niemczech działa 6 towarzystw emerytalno-rentowych konkurujących ze sobą o składkę obywatela. Wszystkie towarzystwa zatrudniają 12,5 tysiąca ludzi w 100 milionowy kraju. U nas ZUS monopolista liczy sobie ponad 60 tysięcy pracowników i etatyzacja ciągle wzrasta. Zrobiono porządek z telekomunikacją, aktualnie rozbija się monopol poczty a kiedy ZUS? Po zawetowaniu ustawy przez Prezydenta o rentach z FUS i utrzymaniu veta dzięki PiS i SLD zamierzamy na swoim terenie przy każdej nadarzającej się okazji oblewać dygnitarzy SLD różową lemoniadą a PiS denaturatem. Co o tym sądzicie?
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-01-13 17:05

> zamierzamy na swoim terenie przy każdej nadarzającej się okazji oblewać dygnitarzy SLD różową lemoniadą a PiS denaturatem. Co o tym sądzicie?


Nie wiem, czy rzeczywiście chcesz wiedzieć co można myśleć o pomysłach oblewania ludzi lemoniadą albo denaturatem...

To już bodaj trzeci wątek na temat veta, który zakładasz na tym forum, na dodatek w nieodpowiednim dziale (bo przecież nie oczekujesz porady do Centrum). Zazwyczaj staram się nie zwracać ludziom uwagi na takie drobnostki, bo ich pytania są ważniejsze niż porządek, a ja nie jestem moderatorem. Ale Ty nie jesteś świeżym jak szczypiorek użytkownikiem, więc trochę mnie ten upór dziwi. Przez forum i system komentarzy na stronie głównej przetoczyło się już ileś debat na temat veta i ustawy. Generalnie wiadomo, że ludzie są podzieleni, bo jedni uznają ustawę za krok pozytywny, inni wręcz przeciwnie, a niektórzy stoją pośrodku. Opinie wielu użytkowników możesz już znaleźć w poprzednich wątkach, a jeżeli to Cię nie satysfakcjonuje, zawsze możesz któryś "odgrzać". Czy naprawdę jest jakiś sensowny powód, żeby zakładać oddzielny temat o ekscesach w rodzaju oblewania kogoś lemoniadą czy denaturatem?

Pozdrawiam
J.

/edit - literówka/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / ZUS - monopolista (1470 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill