www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / po amputacji, reamputacji i co dalej??????????? (1822 - wyświetleń)
- Autor ektona375 Dodany 2009-01-16 11:19
Witajcie. :-) Jestem po amputacji i reamputacji podudzia lewego. Zabiegi te były wynikiem urazu powypadkowego i komplikacji, z którymi borykam się już prawie 3 lata. Przeszłam sporo operacji, a mimo to z nogą wciąż nie jest dobrze. Na dzień dzisiejszy biegam na konsultacje medyczne, jednak co lekarz, to inna opinia. Pilnie proszę o kontakty z tymi, których porady mogą okazać się mi pomocne (mam na myśli Wasze niezwykle cenne doświadczenie). Szukam porady również w zakresie oprotezowania. To tak bardzo skrótowy opis mojej sytuacji. Czekam na odzew. Pozdr. :roll:
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2009-01-16 14:29
Niezaleznie od bezcennych informacji osób dzielących się osobistym doświadczeniem proponujemy zapoznanie się z informacjami w dostępnym na naszym portalu poradniku" Jak żyć po amputacji"
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/1933
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / po amputacji, reamputacji i co dalej??????????? (1822 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill