www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Przystosowanie auta dla on (2044 - wyświetleń)
- Autor KUBA Dodany 2009-01-20 17:18
mam pytanie: Kupiłem fiata pandę gdzie i za ile mogę go przystosować dla siebie do jazdy?Mam niedowład obu nóg mieszkam w woj.lubelskim i przydałby mi się blisko niedrogi warsztat z dobrą ofertą oprzyrządowania ręcznego.Z góry dzięki za szybką odpowiedź pozdrawiam wszystkich
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-01-20 17:37
Kuba - podejrzewam, że nikt nie poda Ci dokładnej ceny tutaj na forum, chociażby dlatego, że nie wie co dokładnie znaczy dla Ciebie przystosowanie - o jakiego rodzaju sprzęt chodzi, jakiej ma być generacji (bo są już na rynku różne rozwiązania). Jako wstęp do tematu proponuję ten wykaz zakładów przystosowujących (kliknij), opublikowany kiedyś przez Integrację. Nie wiem niestety, czy jest aktualny.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor ferdek67 Dodany 2009-01-22 16:20
Spróbuj www.autoinwalida.pl .Ja nie mam obu nóg i przerobienie mnie kosztowało3800 PLN.Gaz i hamulec w jednej ręce.Sprzęgło naciska się automatycznie bo w gałce od zmiany biegów jest zamontowany czujnik ruchowy i każde położenie na nim ręki wciska sprzęgło.Ja jeżdżę na tym sprzęcie już sześć lat i jestem bardzo zadowolony.Przeglądy tam są bezpłatne,jedynie płaci się za zużyte części.Ja w ciągu sześciu lat zapłaciłem niecałe 100 PLN.Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Przystosowanie auta dla on (2044 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill