www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Podjazdy dla niepełnosprawnych (8869 - wyświetleń)
- Autor specnazo Dodany 2009-01-21 09:46
Witam czy znacie firmy które zajmują się projektowaniem i realizacją podjazdów dla niepełnosprawnych. Bardzo proszę o namiary na firmy w całej Polsce- nigdzie nie mogę uzyskać informacji na ten temat.
Z góry dziękuję Tomek
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-01-23 16:58
Nie podałeś wiele istotnych spraw, np. mieszkasz w bloku, w domu prywatnym, czy chcesz podjazd w sklepie lub w jakimś innym miejscu...
Nadrzędny - Autor specnazo Dodany 2009-01-26 16:05
Chciałbym stworzyć listę firm które robią różnego rodzaju podjazdy w całej Polsce. Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć takich informacji a odziały PFRON-u także nie chcą udzielać takich informacji. Według mnie to jest kompletna paranoja.
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2009-01-26 22:00
Ja nie sądzę, z doświadczenia, że tu jest potrzebna jakaś górnolotna specjalizacja - dlatego takich ofert wprost nie ma. Każda w miarę kumata firma budowlano-remontowa, przy odpowiednich wskazówkach zainteresowanego, taką pracę wykona.
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2009-01-30 18:11

>Chciałbym stworzyć listę firm które robią różnego rodzaju podjazdy w całej Polsce>


a koleżanka dobrze Ci odpisuje, gdyż  to jest w zadaniach resortu budownictwa , każda firma budowlana powinna umieć i może to zrobić .
Odsyłam - do prawo i przepisy budowlane.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2009-02-09 12:47
Każda firma budowlana powinna umieć zbudować podjazd.  Ustawa Prawo budowlane oraz przepisy Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków techicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie , reguluje zasady budowania podjazdu.
Proponujemy zapoznanie się z informacjami w publikacji " Jak dostosowac budynek"
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/9461
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Podjazdy dla niepełnosprawnych (8869 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill