www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Czego spodziewamy się po swoim życiu? (Strona 2) (32532 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-02-03 18:22
Ja nie znam Elli, fakt ale Ella też mnie nie zna a wypisuje niestworzone rzeczy na mój temat i pana Owsiana.... Ona może a ja nie, coś tu nie gra...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-02-03 18:36
Norbi nie jesteś  głupim facetem , przeczytaj jeszcze raz dokładnie wszystkie posty w tym wątku i będziesz wiedział o co mi chodzi. Przeczytaj bez emocji. :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-03 18:43 Zmieniony 2009-02-03 18:46
norbi możesz nawet mi przysłowiową "świnię" podłożyć i tak mnie to nie ruszy . Nie jestem z tych co takim jak Ty się tłumaczą. Kim jestem to moja prywatna sprawa. NIE UBLIŻAJ.... PRZYNAJMNIEJ POKAŻ SIĘ JAKO KULTURALNY ON

OWSIAN 7 TYŚ. WEJŚĆ MOŻNA SAMEMU ZROBIĆ....

"JAK CHCESZ PSA UDERZYĆ KIJ ZAWSZE ZNAJDZIESZ PRAWDA"
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-02-03 19:08
Ella napisała;

> OWSIAN 7 TYŚ. WEJŚĆ MOŻNA SAMEMU ZROBIĆ.... "JAK CHCESZ PSA UDERZYĆ KIJ ZAWSZE ZNAJDZIESZ PRAWDA" >


Tylko, napisz w jaki sposób te 7tys wejść można zrobić a potem pogadamy, a jeśli chodzi  tego nieszczęsnego psa to prędzej  dotyczy to twojej osoby...
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-02-03 22:14
Wasze posty u mnie już się nie wyświetlają. Miłego klikania
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Czego spodziewamy się po swoim życiu? (Strona 2) (32532 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill