www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Mam pytanie o kolonie (4131 - wyświetleń)
- Autor emilg Dodany 2009-01-31 17:37
Siemka. Czy ktos z was w wieku 22-26 lat wyjezdza jeszcze na wakacje na kolonie???
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-01-31 19:05
Ja nigdy nie wyjezdzam w sezonie wakacyjnym,wole poza sezonem,bo i ceny nizsze i luzniej.
Nadrzędny - Autor emilg Dodany 2009-02-01 10:24
własnie mam 24lata, jestem osoba niedoslyszaca 70% i chce wyjechac na kolonie tylko nie wiem czy beda tacy ludzie moim wieku 22-26lat???. Bo 6 lat temu w wieku 19lat pojechalem na kolonie do Mielna i mieszkałem sam w pokoju, nie mialem z kim rozmawiac bo byli sami małe dzieci z rodzicami, dziadkowie a moim wieku była tylko jedna osoba dziewczyna dlatego to nie był dla mnie odpoczynek i przyjemnosc i powiedziałem rodzicaom ze juz nigdzie wiecej nie wyjade na kolonie. I chce jeszcze sprobowac. Dlatego pytam.
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-02-01 15:53
Chodzi Ci o turnusy rehabilitacyjne?Niestety,nie masz gwarancji,ze w tym samym czasie beda osoby w Twoim wieku.Jezeli masz I grupe,przysluguje Ci opiekun,mozesz jechac w towarzystwie bliskiej Ci osoby,ewentualnie umowic sie na taki turnus z innymi niepelnosprawnymi osobami w swoim wieku,jesli takich znasz.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-02-01 18:52
Dobrosia Emil ma wybór.....najpierw niech się zapisze do PZG (Polski Zwiazek Głuchych) i tam organizują własnie tego typu turnusy. Jak byłam w zeszłym roku to była grupa samej młodzieży w łaśnie w wieku 16 - 25 lat. Tylko w PZG dostanie odpowiednie informacje.  Może ta stronka wam coś wyjaśni... http://www.samiosobie.org.pl/partners/lista/id,24
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Mam pytanie o kolonie (4131 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill