www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / poduszka przeciw odleżynowa (4603 - wyświetleń)
- Autor elagb Dodany 2009-02-02 19:50
Jestem nowicjuszką na forum.Szukam dla mojego dorosłego syna dobrej poduszki p/odleżynowej.Do dzisiaj używałam poduszek zwykłych p/odleżynowych.Jednak ostatnio syn skarży się na bóle pośladków.Z obawy przed odleżynami muszę zaopatrzyć się w odpowiednią poduszkę.Ostatni kupiłam dwie z pianki,ale bez rezultatu.Radek choruje na zanik mięśni i od 20 lat porusza się na wózku.Większość czasu siedzi na fotelu i właśnie poduszka potrzebna jest na fotel.Dużo czytam w internecie na te i inne tematy, ale różne opinie powodują, że nie mogę podjąć właściwej decyzji.Proszę o pomoc.
Nadrzędny - Autor Aga01 Dodany 2009-02-21 10:39
wiem gdzie można kupić taką poduszkę ,dwiekomorylub 4-komory,pneumatyczna,zmiennociśnieniowa  ,podam tel.601767797
Nadrzędny Autor elagb Dodany 2009-02-22 19:10
Dziękuję za informację.Zadzwonię pod podany numer.Uszyłam synowi poduszki z siemienia lnianego i narazie jest spokój.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / poduszka przeciw odleżynowa (4603 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill