www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Najnowsze informacje (Strona 2) (26657 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-02-10 11:21
Bogusia też tak uważam. Mam jednak jedno małe ale. Nie wiem na 100% co bym mówiła, gdyby mnie osobiście dotyczyła taka sprawa tzn gdyby ktoś z moich bliskich (nie daj Boże) ucierpiał.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-10 11:44
KARA SMIERCI POWINNA BYC DLA ZABOJCOW Z PREMEDYTACJA
O TYM ZE NIE POWINNO BYC KS MOWIA LUDZIE O CZARNYCH MYSLACH
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-02-10 15:39
A OTO OBLICZE NOWJ ELITY POLITYCZNEJ:
 
   
Kraj
Temat: Andrzej Czuma

AAA"Polityka", PH/14:31
Zapadło kilkanaście wyroków przeciwko Czumie

Andrzej Czuma, fot. PAP/Paweł Kula
PAP
W sądzie Cook County w Illinois zapadło kilkanaście wyroków przeciwko ministrowi sprawiedliwości Andrzejowi Czumie. Najwięcej spraw wytoczyły banki, którym minister nie spłacał zadłużenia z kart kredytowych.
Dwa ostatnie oskarżenia dotyczą 2005 r., gdy Andrzej Czuma ubiegał się o mandat posła z list PO. W maju 2005 r. oskarżenie przeciwko Czumie złożyła Colonial Credit Corporation. Korporacja oskarżyła Czumę, że naraził ją na straty w wysokości 7107 dol. Oskarżony robił zakupy, korzystając z karty kredytowej, ale jednocześnie zawiesił spłatę należności, a wezwania do zapłaty pozostały bez odpowiedzi. Poszkodowani informują również sąd, że są trudności z wręczeniem pozwu, gdyż oskarżony nie przebywa już pod wskazanym adresem.Więcej na ten temat
Przedstawiciel Pakistanu oburzony słowami naszego ministra  09.02.2009 18:10
Czuma: polski wywiad znał nazwiska porywaczy Polaka   09.02.2009 15:16
Pierwsza decyzja personalna Andrzeja Czumy   29.01.2009 11:02

Andrzej Jarmakowski – polonijny dziennikarz mówi, że informacje o ministerialnej nominacji Andrzeja Czumy dotarły już do firm windykacyjnych. Jego zdaniem, jedna z amerykańskich firm zamierza już prowadzić windykację ministra w Polsce. Według Jarmakowskiego chodzi o 7 tys. dolarów, które chce od ministra odzyskać Chase Bank.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-02-10 15:46
Czemu ta wiadomość ma służyć ? Wierzysz w to co tutaj podałaś / łes ? Czy uważasz,że prezydent  Kaczyński występujący w synagodze w jarmułce jest Żydem ,czy osobą szanującą inną wiarę ?
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-02-10 17:59
Wątek jest zatytuowany "najnowsze wiadomości".
Uważam,że brak weryfikacji kandydatów na ministrów jest chwytem poniżej pasa.Jak można było zrobić ministrem sprawiedliwości faceta który sam jest nie w porządku w stosunku do prawa,którego ma być przedstawicielem.
Nie wiem amalian gdzie wyczytałeś w tym tekście słowo o jarmułce,żydach i synagodze.Chyba niektórym temat żydów przesłonił oczy.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-02-10 21:05

>Uważam,że brak weryfikacji kandydatów na ministrów jest chwytem poniżej pasa<.


Każdy ma prawo do obrony - p. Czuma również . Nie masz argumentów i walisz z grubej rury ,że to poniżej pasa . Jeżeli będą to sprawdzone informacje ,to najwyższym przegranym będzie zapewne ten pan .

>Nie wiem amalian gdzie wyczytałeś w tym tekście słowo o jarmułce,żydach i synagodze.<


Przykład z panem prezydentem ,to przykład na ferowanie opinii na podstawie jakiś tam wiadomości usłyszanych lub zaczerpniętych w biegu . Przecież widziałem p. prezydenta w jarmułce ,czy mam uważać że jest Żydem . Żaden to dowód i nie wiem dlaczego mam uważać ,że gazeta Polityka ma na wszystko co napisała dowody ... Inną sprawą jest to ,że jego poprzednik p. Ćwiąkalski za mniej znaczące uchybienia stracił pracę . Nie zazdroszczę przeto premierowi .
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-10 21:27
ZARAZ SIE POPLACZE :-(
A TY SKAD MASZ INFORMACJE ZE P CZUMA JEST KRYSZTALOWY ?? Z GAZETY ??
COS MI SIE ZDAJE ZE JAK BYLES MALY TO CHCIALES BYC MINISTREM HA HA HA
CALE SZCZESCIE BOG CZUWAL
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-10 21:29
Ćwiąkalski za mniej znaczące uchybienia stracił pracę

CZYTA KTOS TEN LAMENT AMALIANA
ALE SIE USMIALEM  :-) :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-02-10 23:37

>CZYTA KTOS TEN LAMENT AMALIANA <


To stwierdzenie faktu ...
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-02-10 23:33

>A TY SKAD MASZ INFORMACJE ZE P CZUMA JEST KRYSZTALOWY ?


Czy ja tak twierdzę ??? Ferujesz oskarżenia mając tyle dowodów co p. Ziobro ...
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-02-10 15:45
nie wiecie czemu tak pisze
bo każdy człowiek jest inny i są  dobrzy i źlo ale są ludźmi
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-10 16:01
A CO MA CZUMA DO PREZYDENTA KACZYNSKIEGO
KOLEJNY RAZ WYSZLO SZYDLO Z WORKA
WIELU POLAKOW NIE SPLACA DLUGOW ALE NIE SA MINISTRAMI SPRAWIEDLIWOSCI
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-10 19:14
Eluana Englaro nie żyje
Autor: Wirtualna Polska, Fot.: www.sxc.hu
Włoszka Eluana Englaro, która od 17 lat była w stanie wegetatywnym, zmarła wieczorem w domu opieki w Udine na północy Włoch; w piątek odłączono jej sztuczne odżywianie.

WLOSI ZGODNIE Z "prawem" ZAMORDOWALI SWOJA OBYWATELKE
NIE DOCZEKALA USTAWY ZABRANIAJACEJ TAKICH PRAKTYK

CZY MOZNA NAZWAC RODZICAMI LUDZI KTORZY DOMAGALI SIE SMIERCI SWOJEJ CORKI ...
NIE ! NIE ! NIE ! A CO BEDZIE JEZELI ZA ROK OKAZE SIE ZE MOZNA JA BYLO WYLECZYC ???
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-02-10 19:38
dla mnie to zwyrodnialcy !
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-10 20:10
A ja nie potępiam ale i nie chwalę. Więcej bym napisała gdyby się sama pacjentka wypowiedziała. Wiem tylko jedno. W jej przypadku i tyle lat leżenia nie chciałabym żyć nawet jednego m-ca nie mówiąc o latach.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-10 20:20
NIE SZANUJESZ ZYCIA ELLA :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-02-10 20:22
Pacjentka w chwili wypadku miała 17 lat. Wtedy nie myśli się o takich sprawach. Uważam , że każdemu należy się pomoc do ostatniej chwili. W Polsce by jej nie odłączono.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-10 20:25
NO TERAZ TO ROZSMIESZYLAS CALE FORUM
W POSCE BY JEJ NIE ODLACZONO ???
POMIMO MOICH LAT MAM DOBRY WZROK I NIE WIERZE ZE TO NAPISALAS
NAPISZ JESZCZE RAZ TO SIE POSMIEJEMY
ZAPOMNIALAS O MORDERCACH Z LODZI I INNYCH MIAST ???
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-02-10 20:28
Mówię o odłączeniu a nie o łowcach skór. Niedawno obudził się w Polsce facet po kilkunastu latach śpiączki. Było o tym głośno.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-10 20:33
ZA ODPOWIEDNIA KASE KAZDY SPRZEDA SKORE HEJJJJJJJJ
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-02-10 20:38
Nie można uogólniać.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-10 21:36
Basia czytaj uważnie. To ważne.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-10 21:54
OGLADALEM WYPOWIEDZ KAZIMIERY SZCZUKI NA TEMAT SMIERCI WLOSZKI
TWIERDZI ONA ZE UTRZYMYWANIE JEJ PRZY ZYCIU TO BYLA SZOPKA
TAKA BABA W TEN SPOSOB SIE WYPOWIADA I DZIWICIE SIE ZE LEKARZE POSTEPUJA TAK A NIE INACZEJ
I COS MNIEJ SEPLENILA CHYBA SOBIE ZEBY WYPROSTOWALA
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-02-13 11:54
Czy Waszym zdaniem powinniśmy teraz,w czasie kryzysu wchodzić do strefy EURO?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-02-13 12:04
I będzie 1:5, to ile będzie wynosiła moja renta? Na co wystarczy?
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-13 12:06
DZISIAJ CZY JUTRO ZAWSZE BEDZIEMY W.....I
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-02-13 13:11
Dzisiaj,gdy euro rośnie w siłe,może jest jakiś sens,ale wcześniej muszą być spełnione pewne warunki,to tak jak w dobrym,ekonomicznie rozliczającym sie małżeństwie.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-02-13 13:14
W MALZENSTWIE EKONAMIA RUJNUJE DOBROC :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-02-13 14:14
Jeżeli każdy z małżonków stoi po tej samej stronie to nie rujnuje. Gorzej jak są przeciwnikami, pazernymi.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-03-18 20:54
Korupcja w służbie zdrowia
Źródło:http://wiadomosci.polska.pl/spoleczenstwo/article,,id,370770,from,rss.htm
2009-03-18, 20:03
ABW zatrzymała 6 osób w związku ze śledztwem dotyczącym korupcji w służbie zdrowia. Wśród nich są dyrektorzy szpitali, między innymi z Warszawy i Śremu.

Naczelnik wydziału przestępczości zorganizowanej Prokuratury Krajowej w Łodzi Bogumiła Tarkowska powiedziała IAR, że dochodzenie w tej sprawie jest prowadzone przez łódzką prokuraturę od 2007 roku. Dotyczy ono przyjmowania korzyści majątkowych przez osoby pełniące funkcje publiczne w zakładach opieki zdrowotnej od przedstawicieli ustalanych spółek, w zamian za doprowadzenie do wygrania przez te spółki przetargów. Konkursy dotyczyły dzierżawy oferowanych urządzeń oraz sprzedaży odczynników laboratoryjnych. Do tej pory w śledztwie zarzuty przedstawiono 32 osobom.

Bogumiła Tarkowska poinformowała, że obecnie trwają czynności procesowe z udziałem zatrzymanych dzisiaj osób. Do tej pory zarzuty postawiono trzem osobom, a dwie z nich zostały już przesłuchane w charakterze podejrzanych. Sukcesywnie są przesłuchiwane kolejne osoby. Jeśli zarzuty się potwierdzą, zatrzymanym grozi kara do 10 lat więzienia.
IAR
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-03-19 11:29
TO SA NIEWINNI WSPANIALI LUDZIE KTORYCH NA TYM FORUM WIEKSZOSC CHWALI
KAZDY LEKARZ BIERZE I BEDZIE BRAL BO JAK NIEPOZWOLA TO ZNOWU BEDA SWINIE STRJKOWALY
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-03-19 12:11
A dla mnie ta namiastka informacji jest z mała by coś skrytykować. Poczekam na szersze wyjaśnienia.
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-03-19 12:16
JESZCZE CI MALO
ONI I TAK PISZA CO CHCA
JAKBY PISALI CO SIE DZIEJE W POLSCE WPROST TO BY LUDZIE OSZALELI
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-03-19 13:07
Fajnie,że wypadki korupcji nie tylko w tych służbach są ujawniane i potępiane . Pewnie jeszcze nie raz poczytamy o takich przypadkach ,ale jestem pewien ,że będzie ich coraz mniej . Moralność będzie normalnością ,złodziejstwo ,złodziejstwem nazwane . A czy tylko te służby są narażone na korupcję ? Pewnie nie ,. Mam tu na uwadze ministerstwo sprawiedliwości i te nie kończące się sprawy ,ciągnące przez lata ,gdzie sprawca i sąd już dawno zapomnieli po co znaleźli się na tej sali :-( .Czytając ostatnie doniesienia prasowe jeszcze nam daleko do normalności i standardów panujących np. w Finlandii czy Austrii (szybki proces i skazanie oprawcy swojej córki ). Ale jest to możliwe . Pewnie trzeba wymienić tylko osoby,którym przeszkadza wszystko w dobrej pracy a przede wszystkim nie standardowe patrzenie na prawo . Pozdrawiam :-) .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Najnowsze informacje (Strona 2) (26657 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill