www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Ela, lilian, szczerbaty i inni !!!!!!!!!!!!!! (4121 - wyświetleń)
- Autor Zofia Mielczarek Dodany 2009-02-11 14:05
Nie mogłam wejść do kawiarenki aby Wam podziękować i pogadać! Nie wiąże się to z niewiedzą - potrafię obsługiwać mój laptop. Dostałam się tylko tutaj, zeby coś napisać! Jak byłam w wielkim dole dodaliście mi otuchy, uwierzyłam, że sa prawdziwi ludzie. Pracowałam z nimi, znam ich.Tych złych, zachłannych i dobrych. Żucam motto na całe życie: WIERZCIE W SIEBIE, MOŻNA ZAWSZE WYGRAĆ ZE ZŁODZIEJEM MIMO, ŻE JEST USTOSUNKOWANY, BOGATY I SKĄPY!!!! NIE WAŻNE CZY TO SPRAWA W SĄDZIE Z ZUS, CZY Z PRACODAWCĄ!!! NIE REZYGNUJCIE!!! WYGRACIE, TYLKO WIERZCIE W TO I BĄDŻCIE UCZCIWI!!! NIECH SIE KTOŚ DO MNIE ODEZWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-02-11 14:11
Zosiu wróć do nas do kawiarenki. :-))))))))))))  Pozdrawiam Cię i życzę pomyślności. :-))))))))
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-02-12 19:58
Ok Zosia dzięki za ten post....Trudno było Cie tu znaleźć. WRÓC DO NAS DO KAWIARENKI :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Ela, lilian, szczerbaty i inni !!!!!!!!!!!!!! (4121 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill