www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zmiana dowodu a zaświadczenie (2719 - wyświetleń)
- Autor sebastian1176 Dodany 2009-03-02 19:38
Posiadam już orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym,wydanym w PCPR,jest na stałe.zmieniłem dowód osobisty i w tym zaświadczenieu uległ zmianie nr seryjny dowodu,czy musze zmieniac to zaświadczenie,tzn, czy musze sładac dokumenty na nowa komisje bo juz raz miałem zmieniane chodziło o pkt,o warsztaty ,
bardzo prosze o odpowiedz,pozdrawiam
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2009-03-03 09:13

>>wydanym w PCPR,jest na <<


Udaj sie do PCPR   niech ci wydadzą nowe  zaświadczenie .. Nie ma potrzeby  stawać na komisję z powodu  wymiany  dokumentów.
Nadrzędny Autor sebastian1176 Dodany 2009-03-03 13:37
dziekuje bardzo za odpowiedz
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2009-03-03 19:05
dokładnie jak godunow napisał ,
to nazywa się , we wszystkich sprawach i we wszystkich urzędach - Aktualizacja danych .

nie wiem czy wiesz
takiej aktualizacji powinieneś również dokonać w ZUS  i Urzędzie Skarbowym, konto banku ...  i wszędzie tam , gdzie zachodzi potrzeba .

pozdrawiam
Nadrzędny Autor sebastian1176 Dodany 2009-03-03 19:25
wszedzie juz zmieniłem tylko to zaswiadczenie zostało.dziekuje za odpowiedz,pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zmiana dowodu a zaświadczenie (2719 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill