www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Mieszkasz w Krakowie??? (1592 - wyświetleń)
Autor amalian Dodany 2009-03-11 12:52
Lub okolicy i szukasz pracy , to przeczytaj : Szanowni Państwo,

Spółka Impel JOB Service w związku z prowadzeniem projektu rekrutacyjnego na terenie Krakowa, zwraca się z uprzejmą prośbą o nawiązanie współpracy z Państwem.

Spółka IMPEL JOB Service Sp. z o.o. specjalizuje się w zakresie pracy tymczasowej oraz negocjacjach handlowych z zakresu usług zarządzania zasobami ludzkimi.

Funkcjonujemy na rynku od 2003 roku. Posiadamy swoje oddziały między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Krakowie. Prowadzimy intensywne działania pozyskania nowych miejsc pracy na terenie województwa małopolskiego.

Aktualnie działania moje i moich współpracowników skoncentrowane są na poszukiwaniu kandydata na stanowisko Konsultant Telefoniczny ds. Klientów Biznesowych do naszego oddziału w Krakowie. Od przyszłego pracownika wymagamy dużego zaangażowania, zapału do pracy i nastawienia na sukces, a także przyjemnego tonu głosu oraz umiejętności przeprowadzenia rozmowy biznesowej. Oferujemy pracę w największej grupie outsourcingowej w Polsce, w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznej atmosferze oraz przede wszystkim możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób niepełnosprawnych, dlatego z naszą ofertą i prośbą o nawiązanie współpracy zwracamy się właśnie do Państwa Fundacji. Na pierwszy etap rekrutacji zapraszamy osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, które spełniają powyższe kryteria, a przede wszystkim dobrze czują się w pracy z klientem, są otwarte na świat i ludzi i zdecydowane osiągać sukcesy.

W załączniku przesyłam Państwu naszą ofertę pracy. Będę bardzo wdzięczna za jej wydrukowanie i wywieszenie w widocznym miejscu, gdzie będą mogły się z nią zapoznać osoby niepełnosprawne poszukujące pracy. Mogę także dosłać mailem w wersji do druku lub dostraczyć do Państwa osobiście kilka plakatów i ulotek z tą ofertą pracy.

Serdecznie dziękuję za chęć podjęcia współpracy i udzieloną pomoc.

Z wyrazami szacunku,


Małgorzata Walat

Młodszy Doradca Personalny              
Impel Job Service Sp. z o.o.
tel.: 012 630 97 59
kom.: 510 011 758
e-mail: m.walat@impel.pl


Spółki z Grupy Kapitałowej IMPEL świadczące usługi pracy tymczasowej:

IMPEL JOB SERVICE SP. Z O.O.,
UL. RUSKA 3/4, 50-079 WROCŁAW
Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS 0000249192
NIP 897-17-10-079, REGON 020188399, kapitał zakładowy: 1 850 000 PLN

SANPRO - PTS Sp. z o.o.
UL. RUSKA 3/4, 50-079 WROCŁAW
Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS 0000142416,
NIP 524-23-11-344, REGON 016106631, kapitał zakładowy: 1 813 000 PLN

Tą wiadomość skopiowałem z innej listy . Myślę ,że koleżanka Małgosia nie będzie mi mała tego za złe :-( . Pozdrawiam :-) .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Mieszkasz w Krakowie??? (1592 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill