www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Serce i kręgosłup (1414 - wyświetleń)
Autor meaverick Dodany 2009-03-27 18:09
Pracowałem W firmie sektora prywatnego od 1992 roku jako mechanik-ustawiacz maszyn, elektryk. Czyli jak kto woli pracownik utrzymania ruchu.
W 2004 roku operacja, powrót po rehabilitacji do pracy ale jako elektryk potem zaczęły się problemy z kręgosłupem po TK okazało się że kręgosłup odmówił posłuszeństwa
Jestem pacjentem po wszczepieniu sztucznej zastawki Aortalnej,z powodu zwapnienia zastawki Aortalnej ( jak to napisał lekarz orzecznik ZUS kombinowanej wady serca).
Z TK kręgosłupa w części L-4-L5-S wypukliny tarcz międzykręgowych z objawowym przykręgosłupowym zespołem bólowym .
Po kolejnym starciu z ZUS wynik Pacjent 0:ZUS 1 .
Sprawa oparła się o Sąd Okręgowy Ubezpieczeń Społecznych .Po rozprawie wynik nie zmienił się Ja 0: ZUS 1
W uzasadnieniu w skrócie (Lewa komora serca powiększona o 13mm EF 67,0% (nie wiem co to jest)w opisie lekarz od 1,5 roku zmniejszenie tolerancji wysiłku fizycznego, po wejściu na Ip odczuwa zmęczenie i duszności.Mam dziwne skurcze które powodują dziwną duszność z zawrotem głowy włącznie.
zostało odwołanie ale no właśnie do kogo do boga.

Jak ma ktoś jakiś pomysł jak z tym walczyć to z góry serdeczne dzięki
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Serce i kręgosłup (1414 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill