www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Renta socjalna (1878 - wyświetleń)
- Autor darektychy Dodany 2009-04-01 19:14
Witam posiadam rente socjalną ,chciałbym, otworzyc działalnosc gospodarczą czy moge starac sie o dofinansowanie na otwarcie firmy z tytułu renty
Nadrzędny Autor Rabbeat Dodany 2009-04-02 10:24
Witam! Nie z tytułu renty tylko z tytułu niepełnosprawności. Oczywiście mozesz się starać o dofinansowanie w Urzędzie Pracy, bo jak się ostatnio dowiedziałem dofinansowania te nie są już realizowane przez PCPR lecz właśnie przez UP ze środków PFRON. Z tym, że na przykład w mojej miejscowości środki już się skończyły i Pani z góry powiedziała mi, że nie mam po co składać wniosku. Druga sprawa to na dwa lata działalności (a tyle trzeba ją utrzymywać żeby spełnić warunki dofinansowania) musisz zawiesić rencinkę socjalną bo wspaniały ZUS przyjmuje za Twój dochód coś koło 1400zł tak więc przekraczasz słynny limit i nie ważne czy działalność będzie Ci szła dobrze czy nie i jakie dochody z niej osiągniesz.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Renta socjalna (1878 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill