www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / renta (2832 - wyświetleń)
- Autor zocha Dodany 2009-04-17 18:30
witam mam pytanie bendę stawała na komisje lekarską w sprawie otrzymania ręty czy dostane odpowiedż odrazu czy wyjdę nic nie wiedząc a odpowiedż otrzymam pocztą czy orzecznik powie mi czy jestem zdolna do pracy czy też nie proszę o kilka słów na ten temat dziękuje i pozdrawiam
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-04-18 15:39
Dostaniesz decyzje od razu po komisji.
Nadrzędny - Autor szulc_a61 Dodany 2009-05-28 19:30
JA WŁASNIE JESTEM  PO KOMISJI .ORZECZNIK MIAL CHYBA Z 80LAT .JEDNO OKO PRZYMKNIETE. NIE WSPOMNE O TYM ŻE NA KOMPUTERZE PISAL JEDNYMM PALCEM .MIALAM 2 GRUPE PRZEZ ROK BO DOSTALAM NA SPRAWY ONKOLOGICZNE.ZAKLAD MNIE ZWOLNIL PO 27 LATACH PRACY W BIURZE GDYZ DALI MI CALKOWITY ZAKAZ PRACY .TERAZ UZNALI ZE MOJ STAN SIE POPRAWILI DALI MI 3 NA DWA LATA . W ORZECZENIU ORZECZNIK OPARL SIE ZE MNIE BADAL A ON NAWET NIE WIDZIAL BLIZNY PO OPERACJI .BO MIALAM NA JELITA OPERACJE. CO GO CIEKAWILO TO TO OD KTOREGO ROKU PRACUJE ,W JAKIM ZAWODZIE. CZEKALAM NA KORYTARZU Z POL GODZINY I OD RAZU DOSTALAM ORZECZENIE .MYSZKA
Nadrzędny Autor anna4328 Dodany 2009-05-29 12:11
dostaniesz od razu gdyż możesz złożyć sprzeciw jeżeli się nie zgadzasz z opinią orzeczników.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / renta (2832 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill