www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / renta (7822 - wyświetleń)
- Autor bezradna Dodany 2009-04-27 20:24
prosze pomóżcie jeśli ktoś posiada wzór odwołania do sądu od decyzji orzecznika lekarzy to prosze o podanie takiegoż wzoru bo niewiem jak zacząc, amoże znajdzie sie ktoś kto to przechodził i odezwie sie  js70@wp.pl pozd
z góry dziekuje
Nadrzędny Autor Grażyna1 Dodany 2009-05-11 14:47
Poczytaj forum tam jest kilka wzorów ja też piszę odwołanie do sądu!Powodzenia:)
Nadrzędny - Autor Janusz Dodany 2009-07-01 07:15
Witam i pozdrawiam, mam ten sam problem z napisaniem odwołania do sądu o nieprzyznaniu renty.
Proszę jeśli masz wzór/ry takowego odwołania to prosze prześli mi będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję  - januszpikulik@wp.pl
Nadrzędny - Autor sylwia11 Dodany 2009-07-05 14:34
Podobny problem mam i ja. Jeśli będziesz miał ten wzór to bardzo proszę prześlig go również mnie - sf38@wp.pl
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-05 16:15
Tu na forum,w Poradach Centrum kilka razy taki wzór był umieszczany powodzenia :::::::-)
Nadrzędny - Autor Aleksja555 Dodany 2009-07-17 14:02
Jeśli posiadasz wzór odwołania się od decyzji ZUS-u a sprawie renty to proszę o wysłanie mi na e mail na adres akix2@o2.pl Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor zbuj Dodany 2009-07-18 18:39
jeżeli ktoś potrzebuje wzór odwołania sie do sądu to jestem w stanie pomóc
Nadrzędny Autor rozita25 Dodany 2009-08-14 08:18
witaj zbuj!!                                                                                                                                                                             była bym ci bardzo wdzięczna gdybyś wysłał mi na meila wzór o odwołanie na komisje lekarską .moja mama po 4 operacjach w kturej z jednej z nich zostawili jej nożyczki chirurgiczne ma problemy ze zdrowiem,niedawno staneła na komisji i dostaała stopnia lekiego  nie rozumie na te komisje trzeba głowe pod pachą zanieść i wtedy może rente przyznają!!!!!!!masakra .z góry dziekuje rozita25@wpp.pl
Nadrzędny Autor stanisław210971 Dodany 2010-03-10 07:58
witam bardzo proszę o podesłanie wzoru odwołania do sadu bo niestety otrzymałem negatywną decyzje ZUS
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-03-10 15:44
Ostatni raz wklejam tę stronkę. Następnym razem proszę kliknąć w SZUKAJ (patrz powyżej) wpisać wzory odwołan do zus i sądu w pierwszą rubrykę i kliknąć znajdź..... i oto ona :  (WZORY KLIKNIJ)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / renta (7822 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill