www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Zasilek pielęgnacyjny MOPR a orzeczenie ZUS (4081 - wyświetleń)
Autor kurczak Dodany 2009-05-21 17:22
Witam.Ja mam problem który nie wiem jak ugryźć.Od ponad 13 lat mam rentę socjalną+ zasiłek pielęgnacyjny, ostatnio stanęłam na komisji i przedłużono mi o kolejne 3 lata. Niestety duże rozczarowanie czekało mnie w Urzędzie Gminy u pani która zajmuje sie zasiłkami pielęgnacyjnymi, stwierdziła bez większych dyskusji że muszę stawać na jeszcze jednej komisji bodajże Powiatowym Urzędzie do  Spraw o Orzekaniu o Inwalidztwie gdyż zaświadczenie z Zusu o mojej całkowitej niezdolności do pracy,jest dla niej zwykłym niewartościowym świstkiem.Nowa perspektywa stawania na jakichkolwiek komisjach, czekanie w gigantycznych kolejkach tym bardziej że do swoich lekarzy specjalistów mam wizyty umówione dopiero we wrzesniu napawają mnie przerażeniem.Szukałam w swoim zakresie przepisów mówiących o konieczności stawania na jeszcze jakiś komisjach niestety ja nic nie znalazłam a wszędzie jest mowa że wystarczy zaświadczenie z zusu o niepełnosprawności tylko jak walczyć z bezdusznym urzednikiem już brakuje mi argumentów.Za wszelkę pomoc dziekuję~!!!!!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Zasilek pielęgnacyjny MOPR a orzeczenie ZUS (4081 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill