www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Nowy portal z ogłoszeniami o pracę (3970 - wyświetleń)
- Autor grzegorzol Dodany 2009-05-27 12:27
Zapraszamy do publikowania ogłoszeń w nowym portalu - praca dla niepełnosprawnych. Nasz system ogłoszeń działa w trybie testowym. Czekamy na Państwa sugestie i opinie, dotyczące funkcjonowania strony. Można je przesyłać na adres : kontakt@pelnosprawniwpracy.info
Każda wiadomość od Państwa będzie dla nas cenna. Cały czas pracujemy nad aktualizacją i lepszym funkcjonowaniem strony.

Daj sobie szansę, zamieść ogłoszenie :-)
Nadrzędny - Autor rafallbn1981 Dodany 2009-05-27 14:05
jaki adres strony?
Nadrzędny Autor grzegorzol Dodany 2009-06-03 16:26
www.pelnosprawniwpracy.info
Nadrzędny Autor lilka233 Dodany 2009-06-28 07:37
To raczej portal "ogłoszeń do ogłoszeń". Pełno takich. Kiedyś szukałam pracy opiekunki do osób starszych i tu też mi rzuciło się właśnie to w oczy.Mam doświadczenie sprzed lat a pracą z taką osobą na terenie Włoch.Byłam bardzo zadowolona.Potem szukałam czegoś bliżej i okazuje się , że owszem w Niemczech-z otwartymi ramionami.Kidy wysłałam do takiego biura pośrednictwa, to chcieli mnie zaangażować od razu.Tylko potem ,już prawie przy sfinalizowaniu sprawy poinformowano mnie, że muszę na terenie Niemiec założyć /za euro oczywiście/ własną działalność gospodarczą. Nie stać mnie na taką u nas, a co dopiero tam.Kiedy zaczęłam pytać w różnych takich biurach o szczegóły-przestały przychodzić odpowiedzi.
To chyba o czymś świadczy.Prawda?
Może więc napiszesz coś konkretnego, bo takie podanie strony do stron to tylko dawanie ludziom próżnej nadziei.
Ale mogę się mylić.To tylko moje doświadczenie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Nowy portal z ogłoszeniami o pracę (3970 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill