www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy" (1955 - wyświetleń)
- Autor monika_26 Dodany 2009-06-03 14:12
Caritas Diecezji Sosnowieckiej serdecznie zaprasza osoby niepełnosprawne ruchowo w stopniu znacznym do wzięcia udziału w projekcie "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy". Oferujemy pomoc psychologa, doradcy zawodowego i prawnika. Osoby niepełnosprawne będą również miały możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń zawodowych, kursów, stażów, które pozwolą podnieść kwalifikacje zawodowe a tym samym ułatwić znalezienie zatrudnienia. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do siedziby Caritas Diecezji Sosnowieckiej przy ul. Korczaka 5 w Sosnowcu w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku lub prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 032 360-34-20. Serdecznie zapraszamy!!!
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-06-12 13:46
Bardzo fajnie napisane lecz nie tędy droga już uczestniczyłem w tego typu warsztatach i co wiecie co opowiadali nam jak to pręrznie pracuja urzędy pracy i chcieli nas zmienić jak by wydawało sie na lepsze uczyli nas asertywnosci i takich beznadziejnych programów które mogłem za parę tygodni kupić w kiosku za 3zł a tam poszło tyle tysięcy na marne Zapomnieli jednak iz on to grupa ludzi którym trzeba pomagać trochę w inny sposub a jeśli nie umią to niech nie prubują a szczegulnie urzędy pracy ja myśle że jeśli znajdzie się 100chętnych to PRZEDSTAWIENIE być morze 1 lub 2 procent i to po znajomościsach otrzyma pracę sprawa tez się ma tak ze starzami lub przygotowaniem zawodowym no morze Caritas tu coś pomorze lecz tak naprawdę to ktoś  inny zarabia tutaj kasę i to durzą jednak jest wyjście z karzdej sytuacji piszcie a pomogę i podpowiem jakie a być morze pare setek lub tysięcy on zdobędzie pracę przynajmniej na jakiś czas lecz coś za coś nie jestem politykiem lecz bardzo interesuje sie polityką socjalną co do on i trzeba by tam troszkę zmienićA NAJLEPIEJ KOGOS jeśli ten art dostanie się druku to już ktoś poruszy ten temat i zacznie się bać o swoje korytko a oto tu przecierz chodzi ażeby ktoś nie siedział za biurkiem po darmo jak do tuj pory 
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy" (1955 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill