www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca chałupnicza (7202 - wyświetleń)
- Autor romekxx Dodany 2009-06-12 08:13
witam znalazłem prace chałupniczą ale nie wiem czy ta firma jest jakąś podpuchą żeby wyciągnąć kasę ta firma nazywa sie PROGRES,, może coś wiecej wiecie na ten temat
Nadrzędny Autor lilka233 Dodany 2009-06-28 07:26
Nie wiem ,czy akurat ta firma coś Ci pomoże.Z mojego doświadczenia szukania pracy chałupniczej wiem, że nie znalazłam niczego.Szukam prze internet i gazety, ale to tylko strata czasu i pieniędzy.
Ostatnie doświadczenie:prasowanie naklejek na koszulki. Ale...trzeba zapłacić za 40 szt wzorów niemało kasy, do tego o koszulki i zbyt samemu się zatroszczyć.Dla mnie to nie do pokonania.
Inne propozycje też w tym stylu.
Nie chcę Cię zniechęcać, może trafisz w dziesiątkę.
Tego Ci życzę.
Nadrzędny - Autor askuleczka Dodany 2009-07-27 22:20
Nie dajcie się oszukac tej firmie ściągają z ludzi tylko kase Mi kazali zapłacić 10zł jak zapytałam w meilu czy to aby na pewno tylko jedyna opłata odpowiedzieli że tak i miałam dostać prace do 24godzin Ale niestety zero odzewu a telefon ciągle albo poza zasięgiem albo wyłączony
Pani Helena Zamojska to oszustka !!!!
Nadrzędny Autor Lena6661 Dodany 2010-05-18 11:42
Witam. Czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia w związku z tą pracą chałupniczą w firmie PROGRES? Również jestem zainteresowana tą pracą, ale wydaje mi się to podejrzane. W internecie nie ma żadnych wzmianek na temat tej firmy. Kiedy wpisuję na stronie http://firma.onet.pl/3,kalkulator.html NIP i REGON wyskakuje, że błędne. A szkoda, bo oferta jest bardzo interesująca.
Nadrzędny - Autor krak Dodany 2010-05-24 11:12
Romekxx,  Lena6661,
zdecydowana większość takich ofert, w których trzeba założyć kasę to wyciąganie kasy. Człowiek zdesperowany szukaniem pracy łatwo daje się naciągnąć na takie oferty. Na tym żerują tacy oferenci. Ale wasz wybór. Lena przynajmniej sprawdza. I słusznie. Może trzeba zwrócić się o więcej danych do takiej firmy (NIP, Rejestr firmy i inne dane) które pozwoliłyby określić „jakość” takiej oferty. Ale wątpię. Romekxx – za mało napisaleś, jaki rodzaj pracy, jaka rzecz do zrobienia, czy zaopatrują w materiał i odbierają produkt, (przecież ON może nie chodzić),  itp. Może to pokazałoby czy warto jest się angażować. Ale jest to moje tylko zdanie. Decyzja należy do Ciebie. Nie chciałbym być tym, który zablokuje jakś ciekawą rzecz.
Nadrzędny Autor ostrogniew Dodany 2010-05-24 11:27
Zobaczcie ilu ludzi szuka pracy chałupniczej.Czy ktos naprawde mysli,ze uczciwa firma(tzn taka co nie oszuka i stworzy mozliwosc zarobienia)szuka pracownikow?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca chałupnicza (7202 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill