www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / PROŚBA DO PRAWNIKÓW (1778 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2009-06-12 13:20
CZYjeśli zostane zaatakowany fizycznie lub wjaki inny sposub podczas np; meczu lub jakieś imprezy organizowanej przez np; gminę lub inne środowisko mam takie same prawa co do osub  pełnosprawnych ;np jeśli ktoś mnie uderzy kopnie popchnie obrazi lub zostane zaatakowany psychicznie  nie mając morzliwości samoobrony bezpośredniej mogę urzyć np;laski lub innych narzędzi pytam dlatego bo my jako on mamy bardzo cczęsto do czynienia z różnymi ludzmi np; walcząc o swoje prawa itd i często jesteśmy wysmiewani lub drwią z nas i czy mamy prawo się bronić i jak prawo się do tego ma czy tak samo jak do osub pełnosprawnych  mam na myśli osuby pod wpływem alkocholu lub narkotykówi trzeżwe  proszę o bardzo dokładne jeśli to morzliwe opisanie zaistniałych sytuacji dziękuje 123456
Nadrzędny Autor GOCHA1980 Dodany 2009-06-12 13:30
prawo jest jedno dla wszystkich
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2009-06-12 20:52
Żart to chyba jakiś ponury...
Oczywiście, że jeden system prawny obowiązuje wszystkich, bez względu na stopień sprawności. A co - masz mieć prawo lać ludzi na prawo i lewo, ponieważ są niemili...? No litości...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / PROŚBA DO PRAWNIKÓW (1778 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill