www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wolne wnioski - pogadajmy o studiach i pracy w przyszłości (6020 - wyświetleń)
- Autor Ella Dodany 2009-06-13 18:23 Zmieniony 2009-06-13 19:09
Nie bedę tu się rozwodzić. Wkleję tylko stronkę na w/w temat. Tu wolno mówić i nie na temat. Marudzić biadolić a nawet kląć jeśli ktoś ma odwagę robić to publicznie. CO TU JEST?  Wybrane kierunki studiów w 2007-2008r. ZOBACZCIE RAKING.  stron jest aż 11. A kto jest na początku. Ci którym jest mało i źle. Pytanie. Skoro tak źle po co tam idą? A TERAZ WASZA KOLEJ :-)))))))))))))))

http://uczelnie.onet.pl/nu.asp?p=2064,2008
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-14 07:50
Na studia medyczne jest wielu kandydatów. Jednak uważam, że powodem podjęcia nauki na tych kierunkach nie jest chęć szybkiego dorobienia się. Studia medyczne są trudne i mało zdolne osoby w trakcie nauki odpadną. Praca również wymaga wyjątkowego skupienia i ciągłego dokształcania się. To nie jest łatwe. Praca tych ludzi powinna być dobrze płatna, a to, że się tego domagają nie powinno dziwić. Wiadomo, że jak w każdym zawodzie to i w tym znajdzie się jakiś odsetek nieodpowiednich osób, ale z tego powodu nie można źle mówić o wszystkich.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-14 09:55
PRZECIEZ ONI ZARABIAJA DOBRZE
30 TYSIECY MIESIECZNIE TO MALO
A PODARUNKI OD FIRM FARMACEUTYCZNYCH
TAK MOWILA PANI MINISTER OFICJALNIE W TV
I SAMA DODALA ZEBY NIE NARZEKALI
ZWYKLY NIEUK W PRZYCHODNI ZARABIA DO 10 TYSIECY
JEZELI TO MALO TO DAJ IM JESZCZE SWOJE DOCHODY
POKAZ MI LEKARZA KTORY SIE DOKSZTALCA MOZE 1 NA TYSIAC
JAK SIADZIE W PRZYCHODNI JAKO ZWYKLY LEKARZ TO TAK SIEDZI DO EMERYTURY
ZNAM LEKARZY KTORZY PRZY TAKICH ZAROBKACH WEZNA NAWET 10 ZLOTYCH OD PACJENTA
CZY TY NIE ROZUMIESZ ZE MALO KTORY LEKARZ ZYJE Z WYPLATY
JUZ LEPIEJ PISZ CYTATY
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-06-14 10:04
Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty nie pozwolisz się dotknąć żadnemu "nieukowi" i nosisz przy sobie stosowne oświadczenie na wypadek nieprzewidzianego zdarzenia losowego( bo chyba nie piszesz takich słów z zazdrości).
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-06-14 10:12
Wielu młodych ludzi studiujących medycynę to dzieci lekarzy,które dobrze wiedzą jak się żyje z tego zawodu.Niestety wilkołak ma rację mało który lekarz się dokształca,usiedli na tyłkach i szukają kasy gdzie się da.Wcale nie jest im tak żle skoro do mojego miasta przyjeżdzają na dyżury np. z Krakowa który jest oddalony jakieś 400km.Czy uważasz,że robią to za 100 zł?Gdyby im się nie opłacało to by w życiu nie ruszyli tyłków.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-14 10:16
Nie powiedziałam, że im się nie opłaca. Ty też za darmo nie pracujesz i gdyby Ci odpowiednio zapłacono jechałabyś do pracy dalej. Co do dokształcania się nie można wszystkich mierzyć jedną miarą.
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-06-14 10:24
Nie jestem pazerna i nauczyłam się żyć za to co zarobię.Chodzi mi o to,że w tym kraju robi się takie ogromne różnice między ludzmi.Nie mierzę ich jedną miarą ale niestety są w większości nie douczeni.Bazują na tym czego się nauczyli kiedyś i nic ponadto.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-14 10:32
Różnice są wszędzie , tylko w każdym kraju inaczej to wygląda.
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-06-14 10:41
Lidian tylko,że w innych krajach każdy który pracuje albo pracował ma za co godnie żyć.Dla mnie lekarze mogą zarabiać i 100 tysięcy ok.Tylko dlaczego inni np ON mają przeżyć za 600 zł?Wikołak pisał wcześniej,że czegoś Ci brakuje i chyba miał racje.......................................
Pracuję w tym środowisku i doskonale widzę co się dzieje-wyścig szczurów.Nie chce mi się więcej dyskutować na ten temat.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-14 10:51
Nie powiedziałam, że w naszym kraju jest wszystko super. Tak się składa, że ja przepracowałam w tym środowisku 20 lat. W tej chwili mam rentę w wysokości o jakiej mówisz. Jestem człowiekiem świadomym . Widzę co nie jest OK. Jednak wkurza mnie nazywanie kogoś nieukiem. Nikt nie ma takiego prawa. Człowiek mądry , nawet bardzo dobrze wykształcony, nikogo tak nie będzie poniżał.
Eliska, pewnie mam jakieś braki, tak jak każdy z nas.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-14 13:50
A KTORY NIEUK PRZYZNA CI SIE ZE NIM JEST
LEKARZE KTORZY KONCZYLI STUDIA 30 LAT TEMU SA LEKARZAMI TYLKO Z NAZWY
CIEBIE BEDA LAMAC I SKLADAC ZEBY ZNOWU ZLAMAC BO SPIEPRZA A TY I TAK POWIESZ ZE TAK MIALO BYC
SKONCZ WASC WSTYDU OSZCZEC TAK MOWIL KMICIC
A TY SKONCZ TEN TEMAT BO TAK JAK JA MYSLI WIELU TYLKO IM SIE NIE CHCE DO CIEBIE PISAC
TYLE KALEK CO ZROBILI POLSCY LEKARZE TO CHYBA NIE MA NIGDZIE NA SWIECIE
ZAPYTAJ O STATYSTYKI KTORE MOZE CI UDOSTEPNIA ORGANIZACJE KTORE POMAGAJA WALCZYC Z NIEUKAMI TO SIE DOWIESZ JAK JEST
JAK BYM MIEL DZIECKO KTORE BY PRZYNOSILO LAPOWKI DO DOMU TO BYM SIE GO WYRZEKL ...AMEN
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-14 14:08
Moją niepelnosprawność również pogłębił lekarz. Jednak ten sam lekarz pomógł wielu innym. Czy mam powiedzieć, że był nieukiem?
Nie mów za innych, bo nie wiesz z jakiego powodu nie piszą w tym temacie.
Zauważyłam, że już drugi wątek dziś chcesz zamykać. Czy dlatego, że odpowiedzi nie są po Twojej myśli?
O zamykaniu wątków na tym forum decyduje na szczęście ktoś inny.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-14 19:27
A PISZ SOBIE AZ CIE PALCE ROZBOLA TYLKO NIE DO MNIE
PRZYNAJMNIEJ NA TEN TEMAT
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-14 19:34
Wilkołak Lid ma ciut racji. Nie możemy do jednego worka wszystkich wrzucać. Mnie też jeden skaleczył do grobowej dechy
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-14 14:06 Zmieniony 2009-06-14 14:13
W wolnych wnioskach można pisać nawet nie na temat. Niech każdy wywali z siebie wybuch radości jak smutku. Ten wątek i ten raking to tylko zachęta do wszystkiego. Właśnie w tej chwili siedzę sobie klikam do was i reperuję tę cholerną lamkę biurkową co psuje mi się nagminnie. Jak prąd nie popieści to nie trafię do nieuków jak to mówi wilkołak.

Witam wszystkich i zapraszam na wiśnióweczkę ale do kawiarenki.

Szkoda że malty nie ma :-(

LIDUŚ TEN WĄTEK NAPEWNO NIE ZAMKNIE SIĘ DZIŚ.... KŁÓĆCIE SIĘ ILE WLEZIE TO NAM WSZYSTKIM ULŻY. DZIĘKI TAKIM NIEUKOM I JA ZNOSZĘ TO CO MAM :-)))))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-06-14 14:37
Nie kłócę się. :-))))))))))
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-14 14:39
:-)))))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wolne wnioski - pogadajmy o studiach i pracy w przyszłości (6020 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill