www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / CHOROBA BŁĘDNIKA A PRACA (3327 - wyświetleń)
- Autor kserkses Dodany 2009-06-15 18:09
czy można podjąć pracę z chorobą błędnika,jeżeli tak to gdzie,mam 2 grupę niepełnosprawności i 41 lat ,zasiłek z mops-u.bardzo proszę o informacje na ten temat ,i czy są w okolicy ludzie z tym schożeniem.z góry dziękuję za odpowiedż.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2009-06-15 20:12
Zapytaj lekarza prowadzącego..  jaki charakter pracy możesz podjąć on chyba ci udzieli najwłaściwszej odpowiedzi..
Nadrzędny - Autor kserkses Dodany 2009-06-15 21:52
dziękuję, ale to  wiem, to praca na stanowisku chronionym,a mi chodziło czy może ma ktoś jakiś pomysł związany z zatrudnieniemtakich osób lub może zna jakieś oferty pracy lub może pracował ,lub pracuje z tą chorobą ,będę wdzięczny mogąc nawiązać kontakt z takimi osobami.,chciałbym być użyteczny ,a dodatkowo ccierpię nieraz na depresję z powodu beznadzieji życiowej ,choruję jeszcze na zanik rdzenia kręgowego ina te 2 choroby choruję  już ok. 13 lat.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-15 22:57
Dariuszu - jeżeli szukasz kontaktu z forumowiczami, to nie ten dział. Tutaj lądują cgłownie pytania do ekspertów z Integracji. :-)
Pozrawiam
Nadrzędny - Autor kserkses Dodany 2009-06-16 08:02
tak ,dziękuję,ale czy ktoś mi powie gdzie jest taki dział ,jak się skontaktować .
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-16 14:27
To proste - działy forum znajdują się na jego głównej stronie. Najbardziej ogólna jest "Kawiarenka" (kliknj) - tam chyba prośba o kontakt z innymi osobami mającymi choroby błednika ma najwięcej sensu. Ewentualnie możesz się też wybrać na któreś bardziej uczęszczane forum osób niepełnosprawnych. :-) Nie ma oczywiście gwarancji, że użytkownik z taką dolegliwością się akurat trafi.
Nadrzędny Autor kserkses Dodany 2009-06-16 15:28
dziękuję ci Boginko.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / CHOROBA BŁĘDNIKA A PRACA (3327 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill