www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Proszę o pomoc (1874 - wyświetleń)
- Autor antygen Dodany 2009-06-18 10:04
Dzien dobry mam na imie Łukasz. Pisze bo juz chyba tylko w tym nadzieja i bezsilnośc mi towarzyszy. Jestem osoba niepelnosprawna a dokladniej niedowidzaca czyli na jedno oko niewidze na drugie bardzo slabo. Mam pod opieka 88-letnia babcie i mieszkamy razem. Cale nasze utrzymanie to Babci emerytura niewielka i moja renta socjalna poniewaz prace stracilem. Cztery dni temu dostalem upomnienie za rachunek za prad dlamnie to kolosalna kwota blisko 200zl, czas uplywa doslownie jutro a ja poprostu nie moge go zaplacic a emerytura babci dopiero bedzie po 26. BYlem gdzie tylko moglem w PZN i Caritasie ale bez rezultatu. Pozyczka tez odpada mam za maly dochod a babcia wiekowo. Ja to jeszcze jakos bym przezyl w ciemnosciach ale Babcia sie juz nierusza z łózka. Cala noc przeplakalem i nie wiem co dalej bedzie. Czy moglby mi ktos pomoc zaufac i pozyczyc. Ja wszystko bym oddal do konca miesiaca. Zostawiam numer gg glsby ktos mogl mi pomoc i mial jakies dodatkowe pytania. Dziekuje 9003138
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-18 11:45
Witaj antygen.
Wcale nie musisz pożyczać. Napisz do energetyki prośbę o odroczenie lub rozłożenie 200.- na raty. Mam tylko pytanie dlaczego tak długo czekałeś aż dostałeś upomnienie? Tego typu sprawy załatwia sie praktycznie od ręki. Na ogół są przychylnie załatwiane. Teraz pozostaje Ci najpierw do nich zadzwonić a następbie napisać pismo skserować i wysłać wprost do energetyki poleconym.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-06-18 15:36

> Czy moglby mi ktos pomoc zaufac i pozyczyc.


Zdajesz sobie sprawę, że przelewy bankowe nie chodzą w jeden dzień? (nawet gdyby ktoś pożyczył - co być może można zrobić w sposób obustronnie wolny od podatku czyli taki, żeby nie było problemów z Urzędem Skarbowym - nie będziesz tych pieniędzy miał w takim terminie, żeby móc TERAZ zapłacić) Radzę rzeczywiście zadzwonić w sprawie odroczenia/rozłożenia na raty, bo nawet pożyczka chyba nie dotrze na czas.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Proszę o pomoc (1874 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill