www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / TRZEBA POMUC CHORYM NA SM (2379 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2009-06-26 11:31
I TO JUŻ  WEŻCIE SIĘ W KOŃCU DO ROBOTY I ZRUBCIE COŚ KONKRETNEGO W SWOIM ZASRANYM ŻYCIU I NIECH KTOŚ NAPISZE DO WŁADZ LUB WSZYSCY POD JEDEN ADRES ŻE ZAMIAST WYDAWAĆ KASĘ NA GADŻETY NIECH ZADBAJĄ O TYCH LUDZI BO NA ŚWIECIE JEST TROCHE INACZEJ SAM NIEJESTEM W STANIE NIC ZROBIĆ WIĘC NIECH KTOŚ MI POMORZE I UWIERZY ŻE TO JEST MORZLIWE BYŁO BY DOBRZE ŻEBY KTOŚ Z TĄCHOROBĄ OSISAŁCO SIĘ Z NIM DZIEJE BO DOKTORY WIEDZĄ LECZ WIĘKSZOŚC LUDZI NIEMA POJĘCIA OCO WTYM WSZYSTKIM CHODZI JESZCZE SŁOWO DO ADMINISTRATORA LUB MODERATORÓW WAS TERZ TO MORZ SPOTKAĆ I CO WTEDY DLATEGO JESLI TAKIE POSTY LUB WĄDKI SIĘ CHCĄ UKAZAĆ TO NATYCHMIAST ICH PUBLIKUJCIE
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-26 13:38
Osobom ze stwardnieniem rozsianym proponuję kontakt z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego. Prowadzą m.in. Program Leczenia i Rehabilitacji (w ramach którego można założyć subkonto i zbierać środki na rehabilitację, w tym na nierefundowane przez NFZ leki).

A jak się żyje z tą chorobą można sobie poczytać... na blogach. Na przykład:

Anna black (klik) (ostatnio "trafiła" do jednego z artykułów Integracji
Esemowiec (klik)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-26 14:31
Najlepszym lekarstwem dla mojego SM jestem ja sam . Później zaś otoczenie w jakim się żyje . Ludzie, wydarzenia i my wobec nich , to jest dla nas wyzwanie . Czasem sobie przypomnę słowa mojej pani neurolog, która mną się opiekuje ' I proszę się nie denerwować '... :-) . Staram się ,ale tak do końca nie mogę, bo jestem człowiekiem , który reaguje... jeszcze ;-) . Teraz zażywam tylko suplementy . 
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-26 17:26
SLUCHASZ TEGO CO MOWI PANI NEUROLOG
MYSLISZ ZE ONA SIE MARTWI TWOIM ZDROWIEM
LECZY ZA PIENIADZE BO TO JEJ PRACA
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / TRZEBA POMUC CHORYM NA SM (2379 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill