www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Spis ZAZ i ZPCH (3428 - wyświetleń)
- Autor pola01 Dodany 2009-06-26 17:09
Niestety strona http://bazy.ngo.pl/, jak i inne, których szukałam, nie podają całej bazy (piszę o tym na wstępie, by ktoś, komu przeszkadza KAŻDE moje pytanie) odpuścił sobie domysły i kłamstwa połączone z chamstwem.
Strona nie pokazuje nawet tego, co wiem, że na pewno istnieje, czyli nie ma pełnej bazy, podejrzewam, że nie uwzględnia małych miejscowości.

Dlatego pytanie kieruję do Integracji, czy może jako organizacja wspierająca niepełnosprawnych dysponuje jakimś pełnym i aktualnym spisem zakładów pracy lub przynajmniej doradzi, gdzie w moim mieście mogę się udać, by takie informacje uzyskać.
Nadrzędny Autor pola01 Dodany 2009-06-26 17:10
Link nie działa, źle wkleiłam, ale chodzi o stronę podaną przez Boginkę w temacie zaz.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-26 22:28
1) Strona nie działa... ponieważ do linka zaliczyłaś także przecinek na końcu adresu (niesłusznie)
2) Baza NGO nie musi być kompletna, bo z tego co wiem, opiera się na dobrowolnej rejestracji. Było to pierwszy spis na jaki wpadłam, po deklaracji że jest "zero rezultatów". Zresztą, cytat ze strony:
Pochodzenie i aktualność danych
Dane znajdujące się w bazie pochodzą z różnych lat i z różnych źródeł - bezpośrednio od organizacji i instytucji, z innych zbiorów danych (np. KRS, REGON), z prasy, internetu. Informacje te nie zawsze są kompletne i aktualne.
[...]
3) Jeżeli chcesz  coś zapytać Integrację, to najsensowniej to zrobić w dziale "Porady Centrum Integracji". No i odpowiedzi należy się oczywiście spodziewać najwcześniej w poniedziałek rano (nie zawadzi także pewnie podać nazwy miejscowości, o którą chodzi)
Nadrzędny Autor pola01 Dodany 2009-06-27 13:08
Pytanie dotyczy pracy, więc dlatego pytam tutaj. Już mi Integracja tutaj odpowiadała.
To, że strona tutaj nie działa, to akurat nie ważne, bo w niczym nie zmienia racji mojego pytania (to było tylko, by wyprzedzić złośliwości, że nie umiem czytać czy coś w tym stylu).
Nadrzędny Autor pola01 Dodany 2009-06-27 13:23
Aha, ale dziękuję za informację o tym przecinku, bo zastanawiałam się, co nie tak, a to zwykłe przeoczenie.
A że odpowiedzi nie mogę się spodziewać od razu, to wiem ;-) Przecież nikt nie pracuje non stop.
Tyle tego nie wiedziałam, więc kilka dni nic mnie nie zbawi przecież ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Spis ZAZ i ZPCH (3428 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill