www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Wpływ Internetu na integrację osób niepełnosprawnych-ankieta (3005 - wyświetleń)
Autor kedziorson Dodany 2009-06-28 11:03
Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety:

Wpływ Internetu na integrację osób niepełnosprawnych- dla pełnoletnich osób niepełnosprawnych

Jeśli ktoś będzie miał czas i chęci to bardzo bardzo zachęcam:)
Ankieta dostępna pod linkiem

http://www.ankietka.pl/ankieta/27597/wplyw-internetu-na-integracje-osob-niepelnosprawnych-dla-pelnoletnich-osob-niepelnosprawnych.html

Jestem studentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na kierunku pedagogika rewalidacyjna. W związku z pisaną przeze mnie pracą magisterską, zwracam się do Pani/Pana z prośbą o wypełnienie kwestionariusza ankiety, mającego pomóc w odpowiedzi na pytanie o wpływ Internetu na integrację osób niepełnosprawnych. Jednocześnie pragnę zapewnić, że uzyskane przeze mnie informacje zostaną użyte tylko i wyłącznie do celów naukowych i zamieszczone w pracy magisterskiej.
Proszę o udzielenie odpowiedzi- w miarę możliwości- na wszystkie pytania kwestionariusza. Będę wdzięczna za szczere odpowiedzi.
Serdecznie dziękuję za poświęcony czas.

Anna Kędzior
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Wpływ Internetu na integrację osób niepełnosprawnych-ankieta (3005 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill