www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / prosze mi cos poradzic (5036 - wyświetleń)
- Autor embary Dodany 2009-07-09 10:02
juz mi brak sil do zycia tak dalej zyc poco
Nadrzędny - Autor SG Dodany 2009-07-09 10:39
Embary!
Nie mów tak,musisz żyć!
Stało się coś złego,jakiś problem się pojawił,że takie myśli masz?
Jestem z Tobą chodź Cię nie znam,i trzymam za Ciebie kciuki:)
Czekam na Twoją odpowiedź:*
Nadrzędny - Autor embary Dodany 2009-07-09 11:11
jestem juz 5 lat po udarze mozgu ma bezwad cztero koczyniowy i leze w luzku tak jak bylem ze 20 razy na dworzu to dobrze bo mieszkam na pietrz i brak mi kasy na rehabilitacje prywatnom a takich jak ja nik nie chce przyjac a do tego teraz robiom mi cie miesnie sztywne
Nadrzędny - Autor SG Dodany 2009-07-09 11:36
Ale nie trzeba tracić nadziei,wiem,że jest Ci ciężko,ale pamiętaj,że inni mają gorzej.
Wiem,że Ci się teraz wydaje,że lepiej by było ze sobą skończyć,ale Twoja choroba ma jakiś cel,może Bóg poddał Cię próbie?
A mieszkać z kimś czy sam/sama?
Nadrzędny - Autor embary Dodany 2009-07-09 11:49
tylko z zonom bez pomocy znikot
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-07-09 22:07
Gdzie mieszkasz ? Czy starałeś się o rehabilitację domową ? Lekarz specjalista u którego się leczysz powinien wypisać skierowanie na taka rehabilitację, za którą nie musisz płacić . Z życia wiem, że to ja musiałem zapytać się lekarza, czy wie coś na temat takiej rehabilitacji . Przy następnej wizycie mój lekarz już miał skierowanie oraz telefon kontaktowy do odpowiedniej firmy . Spróbuj . Kto pyta nie błądzi . Powodzenia :-) .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / prosze mi cos poradzic (5036 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill