www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie do sądu (2441 - wyświetleń)
- Autor Marcia1 Dodany 2009-07-20 18:00
Czy komuś z Was zdarzyło się,że biegły sądowy w swojej opini pisał nieprawdę? Przeczył opiniom lekarzy specjalistów.Przykład: ctyt."leczy się u lekarza rodzinnego ,który kieruje go na rehabilitację"a w załączeniu dokumentów jest kopia kartoteki od neurologa i skierowania na rehabilitację i kilka innych sprzecznych opini .Proszę odpowiedzcie.
Nadrzędny - Autor pola01 Dodany 2009-07-21 08:12
U mnie nawet daty operacji były pozmieniane (nawet o 10 lat), co akurat miało wiążącą sprawę, czy było w czasie czy nie i czy udana czy nie, choć przecież karty ze szpitala były.
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2009-07-22 14:05
Biegli to tak samo ludzie  jak mu czasami im się zdarza głupoty pisac..  Jest to podstawa do zmiany biegłych...
Nadrzędny Autor danielxs Dodany 2009-08-07 13:12
mi się zdarzyło
złożyłem wniosek o rentę socjalną do zusu a ten mi nie przyznał, więc poszliśmy z mamą do prawnika, żeby napisać odwołanie do sądu ( ale nie pamiętam do którego) i powołaliśmy biegłych sądowych ( w tym czasie wysłaliśmy pismo do zusu tzw" do wiadomości" czyli po prostu pisemnie poinformowaliśmy zus, że będzie sprawa sądowa). Pani biegła sądowa normalnie mnie uzdrowiła bo: nagle się okazało, że mam obuoczne widzenie ( a nigdy w życiu nie miałem i nie mam ), miałem operacje na oko a ona napisała ze po wyjściu ze szpitala wszytko jest prawidłowe ( a ciągle mam zeza ) po prostu cuda jak to przeczytałem to byłem w szoku, ale na moje szczęście w tym czasie jak badał mnie biegły sądowy dostałem z zusu decyzje zamienną, że renta mi się należy na stałe ( jak to napisali " w związku ze zmianą wykładni przepisów ") a dodam tylko ze wtedy przepisy wcale się nie zmieniły. Dlatego z ZUSem trzeba twardo i odwoływać się do ostatniej możliwości, a jak ktoś nie wie jak to iść do prawnika, w moim przypadku to się opłaciło
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie do sądu (2441 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill