www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jednooki + piłka nożna (1540 - wyświetleń)
- Autor Yangus Dodany 2009-08-04 09:23
Witam!
Nie wiem czy to dobry dział, ale orientuje się ktoś czy jako jednooki mogę normalnie grać w klubie? Nie chodzi mi o jakieś zespoły specjalne. Ja, powiedzmy sobie jakoś radzę, ale czy podczas badań lekarskich lekarz nie powie mi "przykro mi, ale bez oka nie podbijemy panu karty"?
Wie ktoś coś na ten temat?
Z góry dzięki.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-08-04 10:40
Pewnie to nie na temat, ale...
Miałe kiedyś kolegę z którym czesto grywaliśmy ' w nogę ' . Miał również problem ze wzrokiem, ale inny - miał zeza . Wykonywał rzut karny i dłuuuugo patrzył się : na bramkarza czy bramkę a może dalej  ? w bok, nie wiem . Nie wytrzymałem i ryczę : Będziesz strzelał tam gdZie patrzysz?? . Dobrze, że w biegach byłem wtedy jeszcze mocny ... Byłby mnie pogruchotał gdyby dogonił .Teraz wspominamy to z uśmiechem .
Jeżeli jesteś dobry w te klocki , to jedno oko spokojnie wystarczy . Na przykładzie naszej piłkarskiej reprezentacji widzać, że dwoje oczu, to nie wszystko !!!
Pozdrawiam i przepraszam , tych inaczej :-(z boku;) spoglądających na wszystko .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jednooki + piłka nożna (1540 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill