www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / proszę o info na temat leku (6444 - wyświetleń)
- Autor Mazia Dodany 2009-08-11 23:31
Witam ponownie ,podługim czasie chciałabym zapytać o lek Petinimid,czy ktoś go zażywa jakie są objawy uboczne ,jaki jest skuteczny,czy nie?Bardzo proszę o informacje.Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor magdalena tomasz Dodany 2009-08-12 08:50
Hallo

ja znam Petnidan . to lek z rodziny barbiturate czy o ten lek tobie idzie? petnidan jest antyepileptikum.
Nadrzędny - Autor Mazia Dodany 2009-08-12 23:00
Witaj ja chciałabym się dowiedzieć jak ten lek wpływa na epileptyków ?Czy ktoś z ludzi na forum go zażywa jak się czuje ?Jakie są efekty jego działania ,bo to jest kolejny lek , który ma wprowadzony mój syn ,a choruje na padaczkę od 6 lat .Obecnie ma12 lat .Za wszelkie informacje z góry dziękuję.
Nadrzędny - Autor magdalena tomasz Dodany 2009-08-13 15:32
a wie jesli tobie o ten lek idzie to my probojemy go po ras drugi.
wymienilismy luminalety na niego wlasnie. z doswiadczenia przy pierwszym razie to bylo pnad 2 lata temu wiem ze wtedy nie mielismy zadnych widocznych skutkow ubocznych. niestety ja nie moge tobie powiedziec co Tomasz odczuwal lub co w jego glowie bylo. tego nam powiedziec nie morze.  poza tym karzdy lek dziala na karzde dziecko inaczej. wiec co jednemu pomoglo nie musi altomatycznie drogiemu pomuc . to samo ze skutkami ubocznymi.
wiecej hyba pomuc nie moge.
Nadrzędny - Autor Mazia Dodany 2009-08-14 21:35
Widzisz Magda a Łukasz mój syn codziennie wymiotuje po tym leku a pani doktor mówi,że to minie....i co o tym sądzić?
Nadrzędny - Autor magdalena tomasz Dodany 2009-08-15 09:10
ze nie minie pewnie.

jak dlugo dajecie jemu ten lek?
pytalas lekarki czy by nie obnirzyc dozowania? morze bedzie lepiej.
Nadrzędny - Autor Mazia Dodany 2009-08-18 23:18 Zmieniony 2009-08-18 23:22
Madziu lek daję od23lipca i nie ma poprawy.Teraz już jest mu niedobrze po rannej dawce i po wieczornej też.tak godzinę od podania leku.
Nadrzędny Autor magdalena tomasz Dodany 2009-08-19 08:42
och jej. ja rad raczerj tobie udzielic nie moge bo lekarz ze mnie zaden. ale ja bym na twoim miejscu do lekarza szla i porozmawiala o zmianie leku.
tak dalej byc nie morze. ach co chcialam jeszcze napisac. Tomasz od wczoraj wymiotuje. tydzien ponad jest jk ma ten lek.
oj  nie dobrze bo i do pluc wczoraj cos sie dostalo mimo odsysania, ale tak szybko odesac nie da rady. niestety.

idz do lekarza i rozmawiaj na temat zmiany leku.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / proszę o info na temat leku (6444 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill