www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Czy INWALIDA to człowiek czy przedmiot.Do drwin i poniżania (6816 - wyświetleń)
- Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-23 18:42
Mam tego serdecznie dosyć najprawdopodobniej w poniedziałek w dniu 24 sierpnia 2009r .Składam oficjalną skargę do Prokuratury w Warszawa -Wola i zawiadamiam o przestępstwie które sie szerzy w internecie a dokładnie na Forum dla niepełnosprawnych .Nie dość ze jestem szykanowana i ubliża sie mojej osobie na forum to jeszcze osoby które tu ubliżają poszły na moje blogi które mam na ONECIE i tam wypisują mnie podobne teksty mam tego serdecznie dość .Moja cierpliwość się skończyła  .Jeszcze raz się pytam do jakiego celu służy to forum dla INWALIDÓW czy dla anty inwalidów .A takie publiczne ubliżanie i poniżanie drugiej osobie jest karane .Jeśli będę musiał to załozyć sprawę sądowa a wszystkie teksty skierowane pod moim adresem i pod adresem inwalidów już ściągnąłem mam na dyskietce i skończy się to publiczne wyzywanie i ubliżanie inwalidom .
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-23 18:57
Popieram, brawo, Koko-zieloneoko... Jestem za tym...
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-23 19:35
To jest jedyny sposób na ukrócenie tego rodzaju praktyk w internecie jestem po rozmowie z prawnikiem w internecie nie jesteśmy anonimowi nasze dane są zapisane i mozna sprawdzić za wnioskiem  prokuratury z jakiego komputera dany tekst został wysłany .Nie takich dowcipnisiów ukarano a inwalida to tez człowiek który ma swoją godność osobista .
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-08-23 22:37
Daje się zauważyć na tym forum jad. A i groźby, choć jakieś niejasne, zbliżone bardziej do złorzeczenia. Czy osobą która Cię nęka nie jest może osoba z tego forum o nicku na literę "B", a kończącą się na "L'?
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-24 01:45
To są trzy osoby a właściwie jedna w trzech osobach na dzień dzisiejszy wiem tyle ze z jednego komputera są wysyłane te teksty .A reszta w rękach osób które to będą sprawdzały i niech ta osoba spodziewa się zaproszenia do spowiedzi .Mogę tylko ujawnić ze ta osoba mieszka w Warszawie przynajmniej ma internet z województwa Mazowieckiego .I zawsze powtarzałem i powtarzać będę ze ten sie śmieje kto ostatni się śmieje .A z INWALIDY nie należy się śmiać bo my tez ludzie trochę inni ale ludzie .
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2009-08-24 09:01
Witaj!Glowa do gory,nie jestes sam w tym srodowisku.A co do kpin i glupich zartow to naprawde trzeba z tym skonczyc.Mieszkamy w panstwie prawa i poszanowania DLA KAZDEGO CZLOWIEKA.A co do inwalidow tych co juz nimi sa to wiemy a nigdy nie wiadomo kiedy jeszcze dzisiaj zdrowy a jutro juz w tej grupie bedzie.Nikomu zle nie zyczymy,bo wraca to zyczenie jak bumerang ale wszystkiego sa granice!!!Wiecej serdecznosci i zrozumienia dla drudiego czlowieka zycze Tobie,Innym i sobie pozdrawiam m.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-24 13:01
Racja, że tu, na tym forum się wyśmiewają z ludzi niepełnosprawnych... I właśnie z tym trzeba skończyć... Jak nie spróbujemy tego typu zjawiska zlikwidować to nie mamy szans na to aby z nami się zaczęli liczyć... Jak dotąd to z nami, "ON"  się tylko bawią a nam wmawiają że to dla naszego dobra... Tzn. że staczanie nas ludzi niepełnosprawnych na margines społeczny poprzez nie usuwanie barier które uniemożliwiają nam "ON" rehabilitację, naukę, studia, swobodne poruszanie się i pracę a jakby tego było mało to ZUS i KRUS chcieliby nas cudownie uzdrawiać i odcinać nam jeszcze te jałmużnicze renty... Co jeszcze nam zabronią???? Oddychania????
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-08-24 14:01
Aż mi się wierzyć nie che żeby w XXI wieku takie coś się działo. No Polska to taki raczej rezerwat, gdzie takie zachowania mają miejsce.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-24 16:32
Pannaktoś... Polska to nie rezerwat a oaza prehistorii...
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-08-24 17:42
NIE CHCĘ NIKOGO URAZIĆ ALE NIE WIDZĘ TU ZADNYCH WYŚMIEWAŃ SIĘ POZA PRZEKOMAŻANIEM I POPRAWIANIEM PISOWNI. gDYBY TAK BYŁO WSZYSCY W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH BYLIBY POOBRAŻANI NA NAUCZYCIELI. MYŚLĘ ŻE WARTO CZASEM SPOJRZEĆ NA POSTY Z PRZYMRUŻENIEM OKA A NIE DOSZUKIWAĆ SIĘ W NICH ZŁOŚLIWOŚCI.

KOKO..... NIE PRZESADZAJ JESTEŚ PRZEWRAŻLIWIONA NA SWOIM PUNKCIE
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Czy INWALIDA to człowiek czy przedmiot.Do drwin i poniżania (6816 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill