www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Czy zus się dowie że pracuję? (4521 - wyświetleń)
- Autor pannaktoś Dodany 2009-09-02 14:10
Staram się o rentę socjalną. Ponieważ odmówiono mi jej złożyłam odwołanie. Ale sprawa będzie ciągnąć się dlugo. Chcę podjąć pracę na pół etatu, tyle ile dam radę. Czy zus może się w jakiś sposób dowiedzieć że pracuję? Bo jeśli się dowiedzą to w życiu nie dadzą mi tej renty.
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-09-02 14:41
JAK DASZ RADE PRACOWAC TO POCO CI RENTA (jalmuzna) ?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-09-02 15:30
Wiesz co, opisz swój przypadek w wątku przez samą siebie założonym w pod nazwą "Absurdy rentowe", w dziale "Porady Centrum Integracji" bodajże... Nie sądzisz, że najlepiej spełniasz znamiona takiego absurdu...? Potępiasz innych, że pracują mając orzeczenia lub pobierając świadczenia a teraz sama chcesz, jeszcze przed zakończeniem sprawy, kluczyć...
A jak ZUS ma się nie dowiedzieć, jeśli będziesz pracowała? Pracodawca ma obowiązek wysyłania tam informacji o każdej nowej osobie (zakładając legalność istnienia i postępowania firmy).
A jeśli na rozprawie w sądzie lub na kolejnej komisji padnie pytanie: Czy pani pracuje? Skłamiesz?
Nadrzędny Autor GOCHA1980 Dodany 2009-09-02 15:42
przy skladaniu papierow na komisje wypelnia sie druk o nazwie wywiad zawodowy i czy sie chce czy nie to trzeba napisac, ze sie pracuje wiec tak czy siak zus sie dowie :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-09-02 16:00
pannaktoś ZUS napewno się dowie jak dwa razy dwa = cztery
Nadrzędny Autor pannaktoś Dodany 2009-09-02 19:54
Dzięki za odpowiedzi. A bluegamgołowi zafunduję spluwaczkę do jadu i wyślę osobiście pryorytetem Kto się dołoży? Proponuję składkę. :-)))))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-09-02 20:08
pannaktoś.Jesteś mało kulturalna. Na dokładkę publicznie. Nie wstyd Ci?
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-09-02 20:15
Nie
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-09-02 20:41
A CO TY POTRAFISZ ZE CHCESZ PRACOWAC ?
MOZE JA CI DAM ZATRUDNIENIE :-)
Nadrzędny Autor pannaktoś Dodany 2009-09-02 21:12
A w jakiej branży "robisz"? :-))))
Nie że chcę, Czapko, ale muszę, nie mam pieniędzy. Renty odmówili. Więcej niż 1/2 etatu nie dam rady.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Czy zus się dowie że pracuję? (4521 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill