www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Adopcja (4748 - wyświetleń)
- Autor edikielce Dodany 2009-09-03 20:02
Witam:). Dzis pisze zupełnie o czym innym.   Mam do wydania szczeniaka ,dwu miesięcznej sunie. Jest odrobaczona i odpchlona . Jestem dla niej domem tymczasowym. Urośnie tak do kolan. Jeśli jest ktos chętny z kielc lub okolic czekam na telefon 609085966. Jeśli ktos jej nie weźmie trafi do dymin- a tam czeka ja pewną śmierć. Pomóżcie jej. "nie słowa świadczą o człowieku lecz czyny" 
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-09-04 16:08
Ja nie jestem z Kielc ani nawet okolic,ale zawsze bardzo ubolewam,jak ludzie bezmyslnie biora zwierze a pozniej je porzucaja.Moja ciocia tez przygarnela pieska,ktory ma wlasciciela,ale nie interesuje sie nim.Pieska trzeba bylo operowac,juz jest po zabiegu,czuje sie dobrze,nie wiem,jaki edzie jego dalszy los,moze dawny wlasciciel zechce teraz zdrowego zwierzaczka.
Nadrzędny - Autor edikielce Dodany 2009-09-04 17:40
Jak tak czytam to.....większość takich co pomaga jest przed monitorem. I pomagają ale słowami. Szkoda słów.  Szkoda tez ze jest tak mało ludzi jak twoja ciocia:(
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-09-04 17:52
edi,nie dziw się,wzięcie psa to powazna decyzja i odpowiedzialnośc(również finansowa na wiele lat,leppiej,zeby nikt nie robił tego pochopnie,ppod wpływem chwili a potem,zeby sie nie okazało,ze znowu trzeba szukac nowego domu dla psa(spróbój zamiescic to ogłoszenie na portalach o adopcjach)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-09-04 18:33
Malta ma rację. Moi znajomi tak w tym portalu umieścili trzy szczeniaki.Wszystkie trzy mają już swoich właścicieli a jeden z nich trafił właśnie do osoby ON.
Nadrzędny - Autor edikielce Dodany 2009-09-04 21:58
Ja jej nie wzięłam ze względu na siebie. Gdybym mogla zostawiła bym ja. Wzięłam ja zeby jej domu poszukac Poprostu. Mozesz podać jakis namiar na taki portal?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-09-04 23:53
np.szukaj zwierzaka(darmowe ogłoszenia)psy.pl kynologia.pl tam są działy adopcyjne, albo "przygarne"itp. "ale gratka.pl"ogłoszenia w dziale zwierzeta-psy oddam
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-09-04 23:54
zajrzyj tez -adopcje-psy
Nadrzędny - Autor edikielce Dodany 2009-09-05 11:17
Maja juz znalazla nowy dom :-)
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-09-05 11:27
cieszę się bardzo ,razem z Toba, Mają i jej nowymi włascicielami ::-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-09-05 13:46
:-))))))))) super
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Adopcja (4748 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill