www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jedno pytanie (3435 - wyświetleń)
- Autor pannaktoś Dodany 2009-09-04 18:08
Zwracam się do osób, chyba licznych na tym forum, które odwoływały się od decyzji lekarza orzecznika do komisji zus (nie chodzi mi o sąd, bo sąd później ewentualnie). A więc jak długo czekaliście na komisję po złożeniu odwołania? Wiadomo że od pierwotnego złożenia wniosku o rentę czeka się półtora miesiąca na badanie. A jak jest w odwołaniu?
Nadrzędny - Autor GOCHA1980 Dodany 2009-09-04 18:14
miesiac
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-09-04 19:02
No właśnie Ciebie miałam na myśli, bo widziałam że się odwoływałaś. Pisałaś że w odwołaniu właśnie do komisji zus nie napisałaś argumentacji, a jak pisałaś odwołanie już do sądu to napisałaś na parę stron co i jak. Bo ja właśnie napisałam co i jak bardzo dokładnie teraz, przy tym odwołaniu do komisji. Ale czy oni wezmą pod uwagę treść odwołania... oto jest pytanie. Więcej już od siebie dodać nie mogłam.
Nadrzędny - Autor GOCHA1980 Dodany 2009-09-04 20:30
to mnie z kims pomylilas bo zarowno do  komisji jak i do sadu pisalam argumentacje
Nadrzędny - Autor pola01 Dodany 2009-09-06 08:40
Pewnie ze mną.
Panna ktoś - bo komisja zazwyczaj powtarza za orzecznikiem, bardzo rzadko są to inne opinie. Lepiej argumenty jako nowe zostawić dla sądu - taką opinię słyszałam.
A czy czytają? Ja Ci mogę tylko powiedzieć, jak było u mnie z biegłymi, na 5 przeczytał ze zrozumieniem 1. Inni nie tylko wszystko pominęli, ale nawet poprzekręcali fakty - tak jakby nawet nie tylko odwołania nie przeczytali, ale nawet kart od lekarzy czy ze szpitala. Mam nadzieję, że nie wszędzie są tacy.

Co do czasu to ja odwołanie zaniosłam do ZUS-u pod koniec listopada, a komisję miałam na początku stycznia.
Nadrzędny - Autor GOCHA1980 Dodany 2009-09-06 10:59
u mnie biegli w opini napisali, ze chodze o kuli lokciowej, ktorej nigdy na oczy nie widzialam :-)
Nadrzędny Autor pannaktoś Dodany 2009-09-06 16:03
Dzięki za odp. Aczkolwiek załamało mnie to że komisja powiela wyrok orzecznika.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jedno pytanie (3435 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill