www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / ASTYGMATYZM (2328 - wyświetleń)
- Autor I.KRECZMAN Dodany 2009-09-07 21:35
witam moje pytanie brzmi mój 10 letni syn nie dowidzi na oko lewe do tego stopnia że na tablicy u okulisty przeczyta tylko duże E i pierwszą linie liter i dalej stop.przez okres ostatnich 2 lat miał orzeczenie o niepełnosprawności,tj.do luty 2009.potym staneliśmy na komisję gdzie mu orzeczenia nie dano,odwołaliśmy się do wojewódzkiego gdzie podtrzymano orzeczenie miejskiego zespołu.no i wreszcie odwołałam się do sądu.czekamy za wezwaniem.aha dodam jeszcze że syn ma astygmatyzm.moje pytanie czy jest szansa na to że sąd przywróci orzeczenie na nasza korzyść?
Nadrzędny Autor GOCHA1980 Dodany 2009-09-08 14:20
szanse ma kazdy ale i tak  wszystko zalezy od bieglych
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-09-08 15:56
I.KRECZMAN astygmatyzm wzroku i ja mam. Nie jest to tragiczna choroba ale należy chodzić w okularkach o odpowiednich szkłach. Małym problemem jest tylko to że nie każdy okulista potrafi dopasować szkła do właściwego pola widzenia. Warto zatem rozejrzeć się za naprawdę dobrym okulistą.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / ASTYGMATYZM (2328 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill