www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / złożenie sprzeciwu że sie nie zgadzasz z decyzją biegłych (2557 - wyświetleń)
- Autor Krysia62 Dodany 2009-09-15 18:21
Witam serdecznie.
Jest to sprawa mojej koleżanki, która otrzymała decyzje lekarzy biegłych w których stwierdzają iż nie jest niezdolna do pracy. Decyzja jednego z lekarzy jest w nawiasie mówiąc całkowicie błędna włącznie z pomyłką czy chodzi o kończynę prawą czy lewą. Termin sprawy jest wyznaczony na styczeń 2010. Czy przed sprawą napisać odwołanie od takiej decyzji lekarza biegłego ? Czy przed sprawą napisać pismo do sądu z prośbą o ponowne badanie przez biegłego i wnosić o dodatkowego lekarza, specjalizacji, która nie była brana pod uwagę ?
Bardzo proszę o radę i ewentualną podpowiedź jak to sformułować, może jakiś wzór ?  Bardzo proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor GOCHA1980 Dodany 2009-09-15 19:12
masz 7 dni na odwolanie od decyzji bieglych bynajmniej ja mam taka pieczatke na swojej opinii
Nadrzędny - Autor Krysia62 Dodany 2009-09-16 18:47
na decyzję biegłych mam czas odwołania 14 dni, ale to mało ważne. Dla mnie ważne czy pisać teraz, czy nie. Wzór takiego odwołania. Jak napisać początek, czy pisać całe uzasadnienie i jak zakończyć.
Nadrzędny Autor agolka Dodany 2009-09-16 21:18
Skoro jest 14 dni na odwołanie, to trzeba zmieść się w tym terminie, bo Sąd później uzna, że się z tym zgadzamy. W styczniu to będzie za późno.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / złożenie sprzeciwu że sie nie zgadzasz z decyzją biegłych (2557 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill