www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gdzie sie podziali....wszyscy? (Strona 2) (37808 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-09-21 19:48
Malta jak będziemy z facetem to nas wesprze swoim ramieniem. :-)))))))))
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2009-09-21 19:51
Na mnie zawsze mozecie liczyć,jak na Związek Radziecki:),ale póki co leeeeeeeeeece,pa,pa:)
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-10-05 16:22
WESPRĘ JEŚLI OKARZE SIĘ ŻE WASZE PROBLEMY BĘDĄ BARDZO TRUDNE
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-09-21 19:50
Prawda? :::-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-09-21 19:52
No nie, jak zaczynamy mówić o konkretach to Ty mówisz lecę???????????????????? :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2009-09-21 19:54
:-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-09-21 20:00
100%centowy facet, co chcesz?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-09-21 20:10
:-))))
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-09-22 16:27
Praktyczność idzie z nami w parze.....:-))))))))
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-10-02 17:44
KIEDY NAJWYRZSZY ZAMYKA DRZWI ZAMYKA TERZI OKNA NIC NIE ZOSTAWIA OTWARTEGO A WIESZ DLA CZEGO BO JUZ KIEDYS CI OTWORZYŁ WSZYSTKO CO MOŻLIWE A JAK GO ZLEKCEWAŻYŁAŚ TO TERAZ MUSISZ CIERPIEC ZMIEŃ JAK NAJSZYBCIEJ SWOJEGO NIKA CO ZNACZY BOGINKA LUB CZAROWNICA WIESZMI NIEŻARTUJ Z PRZEZNACZENIEM BO POLAŃSKIEGO DOPADLI PO TYLU LATACH A CO DOPIERO ZWYKŁEGO CZŁOWIEKA WIĘC ZMIEŃ TEGO SWOJEGO NAZWE UŻYTKOWNIKA MOJA PROPOZYCJA BEGINKA O TO WSZYSTKO ZMIENIA JEDNA LITERKA
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-10-02 18:24
Nawiedzony jakiś,czy co?
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-10-02 18:52
I znow bedzie zamiesznie na forum.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-10-02 19:09
No,chyba, bo tu jakaś sekta pseudoreligijna  zaczęła działać, czy ,jak?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-10-02 19:31
O rany ludziska a tu co znowu się wydziwia. Kto tu w średnowieczne bzdury wierzy. Chyba tego kogoś nawiedziło.
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-10-02 19:42
popaprańców na tym świecie nie brakuje
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-10-02 22:30
Pewnie wyszedł oknem . A że mieszka na piątym piętrze to stąd te bóle ;-) . Boginko, nie wiem dlaczego masz zmieniać pseudonim- ksywę . Jest OK :-) .
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-10-02 22:41

> nie wiem dlaczego masz zmieniać pseudonim- ksywę


Może dlatego, że w wielu miejscach już to zrobiłam :-) (i zgodnie ze swoją starą zasadą - powinnam to w miarę możliwości zrobić także tutaj). Jeżeli będzie to tutaj możliwe bezboleśnie, chętnie się przesiądę. A jegomość mnie po prostu "zmotywował".
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-10-03 14:09
I ja jak Amalian uważam że nie powinnaś brać sobie tego do serca i zmieniać swój login. Mnie się ta nazwa bardzo podoba!
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-10-03 15:39
I mnie po prostu tez przyzwycziłysmy sie
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-10-05 16:20
LEPIEJ SIĘ NIENABIJAJ Z TAKICH SPRAW A CO BĘDZIE JAK KTOŚ WPADNIE NA POMYSŁ Z WU-DU LUB Z CZI-CZI TAM WIESZ MI NIEMA LITOŚCI MIAŁEM Z TAKIM CZYMŚ DO CZYNIENIA TO NIE BAJKI I OKULTYZM ANI TERZ ŻADNA PIEPSZONA SEKTA TO INNA NIEZNANA FORMA KOMUNIKACJI A TO CO JA NAPISAŁEM TO NIE POTO ABY KOGOŚ URAZIĆ BO NA FORUM ZACZĘŁO BYWAĆ NUDNO A MA BYĆ OSTRO AŻ SIĘPODZESPOŁY ZACZNĄ NAGRZEWAĆ I PAMIĘTAJ O TYM WU-DU A JAK CHCESZ PRUBKĘ TO BARDZO CHĘTNIE
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-10-05 16:36
jedż sobie na sabat czarownic ,a nam daj spokój z wu du i innymi bzdurami i próby rób na sobie najlepiej
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-10-16 10:40
NIE KŁUŚ LOSU
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-10-02 20:39 Zmieniony 2009-10-02 21:06

> A JAK GO ZLEKCEWAŻYŁAŚ TO TERAZ MUSISZ CIERPIEC


Daleko idące wnioski stawiasz.

> CO ZNACZY BOGINKA LUB CZAROWNICA


Pseudonim pochodzi z bardzo dawnych lat, jako osobie "zamieszanej w język" zawsze podobała mi się jego dwuznaczność (bo może zarówno określać osobę pozytywną jak i negatywną, a ja - jak wszyscy - bywam i taka i taka, por. wyjaśnienie w podpisie, w który, zupełnie świadomie używam słowa "wiedźma" - jak wredna kobieta - a nie "czarownica"). Ponadto w tym akurat słowie zdrobnienie ma kolosalne znaczenie (tak jak w bomba - bombka). Dla jasności, nie ma nic wspólnego z okultyzmem czy innymi podobnymi rzeczami (nie zajmuję się tym i nie mam zamiaru). Pozostał, bo w czasach kiedy przyszłam na to forum, uznawałam zasadę, że pseudonim powinien przypominać imię o tyle, że jest konsekwentnie stosowany w wielu miejscach. Ma już co najmniej 7 lat i wprawdzie zdążyłam z niego w międzyczasie "wyrosnąć" (bo większości ludzi który nie są filologiami kojarzy się na różne niezbyt pozytywne sposoby albo jest uznawany za pretensjonalny, z zupełnym pominięciem ironii). Tutaj się ostał, bo nie bardzo widzę możliwość zmiany pseudonimu bez zmieniania konta - a tożsamość chciałabym mieć jednak jedną. Tym niemniej, mogę popytać administrację, czy nie zrobili by mi uprzejmości i nie przemianowali mnie wedle mojego obecnie powszechniejszego pseudonimu (którym posługuję się na innych forach, na poczcie etc i który, w przeciwieństwie do tego nie jest pospolitym rzeczownikiem, więc nie ma raczej szans być interpretowany niezależnie od moich intencji).

> POLAŃSKIEGO DOPADLI PO TYLU LATACH A CO DOPIERO ZWYKŁEGO CZŁOWIEKA


Zaraz zaraz, bo nie jarzę. Kto mam mnie łapać? Najwyższy zawsze może i nie będzie mu do tego potrzebna ani Szwajcaria ani międzynarodowy list gończy. A policja amerykańska chyba nie ma za co.

> MOJA PROPOZYCJA BEGINKA


Erm.. tak się akurat składa, że o ile "boginkę" można jeszcze interpretować np. jako niegroźną rusałkę z dziecięcej bajki... to beginka to członkini konkretnego zgromadzenia powstałego w XII wieku. Z tego co mi wiadomo, ich ruch był związany z herezjami uderzającymi w Kościół katolicki (choć różne źródła różnie oceniają, czy potępieni zostali jako heretycy wszyscy begardzi i beginki, czy też tylko niektórzy). Może jednak za taką propozycję podziękuję.

Przy okazji - myśl z podpisu nie jest moja, jest to lekka przeróbka aforyzmu ks. Twardowskiego i miała właśnie "łagodzić" wydźwięk mojego pseudonimu w stosunku do tych osób, którym może się on nieodpowiednio kojarzyć.

Postscriptum: mail do administracji wysłany - zobaczmy czy jest technicznie możliwe zmienienie pseudonimu bez zakładania nowego konta.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-10-05 16:08
JEŚLI URAZIEM CIEBIE W JAKI KOLWIEK SPOSUB TO BARDZO PRZEPRASZAM I DZIĘKUJE ZA WYKŁAD JESTEM ZWYKŁYM FACETEM KTÓRY MIESZKA NA WIOSCE I POPROSTU NAPISAŁEM TO CO ODCZUŁEM JEDNAK OKAZAŁO SIĘ IŻ JEDNAK SĄ JESZCZE FAJNI LUDZIE NA TYM FORUM A TAK NAPRAWDĘ JATEŻ LUBIE NIKI TEGO TYPU SM MAM @POD NAZWĄ ODYSEUSZ ITAM COŚ JESZCZE NA WP MAM NADZIEJE IŻ WIESZ KIM BYŁ ODYSEUSZ WIESZ NIEWIEM CZY INTERESUJESZ SIĘ POLITYKĄ SOCJALNĄ CO DO ON BO TAK NAPRAWDĘ TRZEBA BY BYŁO COS ZROBIC NIEDŁUGO SĄ WYBORY NAPREZYDENTA RP I JEŚLI TERAZ NIC NIE ZROBIMY TO NASTĘPNE LATA ZOSTANĄ BEZPOWROTNIE STRACONE JA TERAZ CHWILOWO NIEMAM CZASU SIEDZIEĆ PRZY KOMPIE JEDNAK POSTARAM SIĘ COŚ ZROBIĆ BYĆ MORZE PO SWIĘTACH BOŻEGO NARODZENIA LUB TROSZKĘ WCZEŚNIEJ
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-10-05 17:16
A najlepiej idż do szkoły i "podreperuj" twojw "wypociny.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-10-05 18:29
TAK  bo i ortografia i składnia pozostawia wiele dożyczenia, nie mówiąc już o głupotach jakie wypisujesz
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-10-05 20:17
Malta & Eligiusz:

Ani on pierwszy, ani ostatni na tym forum. A uwagę można też zwrócić łagodnie. Po co się żołądkować (w końcu nic o człowieku nie wiadomo)?
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-10-05 20:14

> JEŚLI URAZIEM CIEBIE W JAKI KOLWIEK SPOSUB TO BARDZO PRZEPRASZAM


Nie uraziłeś. Raczej zaniepokoiłeś. Nie lubię wzbudzać negatywnych emocji wtedy, kiedy mogę tego uniknąć... Ale jeżeli dobrze rozumiem, to miała być "prowokacja". W takim wypadku pax, no offense taken, itd.

> MAM NADZIEJE IŻ WIESZ KIM BYŁ ODYSEUSZ


Czytałam "Odyseję" w całości. Polecam, ale tylko osobom upartym literacko i o mocnym żołądku. Radzę też wybrać dobre tłumaczenie.

> NIEWIEM CZY INTERESUJESZ SIĘ POLITYKĄ SOCJALNĄ CO DO ON


Hmm, a co to ma wspólnego z czymkolwiek?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-10-05 20:18
No cóż chyba za długo cicho tu było i ktoś prowokacją chce wymusić burzę. Myślę że kiepska to prowokacja .
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-10-05 20:28
Ellu

Nie przesadzałabym z przypisywaniem złych motywów. Prowokacje są dość typowe dla internetu, tyle że nie spodziewałam się prowokacji akurat tutaj (a poza tym, nawet wiedząc, że to MOŻE być prowokacja, zareagowałabym tak samo, o ile nie miałabym pewności)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-10-05 20:42
Wiem Boginko. Czytałam już wcześniej tego typu rzeczy ale tu jakoś mi nie pasuje.
Dziś powoli znikam.Jutro mam znów wyjazdówkę. Życzę miłej nocki :-) Nie zmieniaj nicka. Ten jest ok super.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-10-05 22:32
Boginko,masz rację,moja odpowiedź była niewspółmiernie emocjonalna,przyznaję,że duzy wpływ na to mają problemy z jakimi się obecniezmagam ,ale nie powinnam "wyżywać"się na forum
pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-10-07 10:01
JEŚLI MORZNA TO W POLSKIM JEZYKU PRZETŁUMACZYC TO CO TO ZNACZY
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-10-07 10:02
JEŚLI MOŻNA NA POLSKI TO CO TO ZNACZY
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-10-07 10:52
to jest po polsku
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2009-10-08 14:39
Hmmmmm,ten 123456 to jakiś mesjasz,czy za takiego sie ma?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-10-08 16:05
Nie panimaju, nein verstehen, nie rozumiem co ma być po polsku?

tu też jest błąd
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-10-13 12:28
Kręce sie po tych kawiarenkowych komnatach a Wy gdzie??:-))
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-10-13 12:48
Wszyscy krążą i dlatego trudno się spotkać
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-10-13 15:53
Hej nie było mnie ale już jestem :-)
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-10-16 09:48
TROCHE PRZESZEDŁEM ZRESZTĄ JAK KAŻDY Z NAS W ŻYCIU I WIEM JEDNO ŻE  ŻYCIE TO NAJPIĘKNIEJSZY TEATR TYLKO CZASAMI AKTORZY SIĘ ZMIENIAJĄ
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-10-16 10:22
TAK JEŚLI CHODZI CI O TO  WIEM CO OSTATNIO PRZYDAŻYŁO SIĘ Z TYMI WÓZKAMI W PFROMIE LECZ TO KROPLA W MORZU Z TEGO CO MIAŁO BYC PRZEZNACZONE DLA ON A POSZŁO W PRYWATNĄ KIESZEŃ JESTEŚ CZŁOWIEKIEM DOBRZE WYKSZTAŁCONYM I NAJPRAWDOPODOBNIEJ WIESZ JAK ZACHOWAĆ SIĘ W PEWNYCH SYTUACJACH LECZ SPÓJRZ Z MOJEGO PUNKTU  WIDZENIA  MIESZKASZ W WIELKIM MIEŚCIE A WIĘKSZOŚĆ NAS W MAŁYCH MIASTECZKACH NA WIOSKACH RÓŻNEGO RODZAJU PRZYTÓŁKACH ITP IPOWIEC W JAKI SPOSUB MAM JA ZMUSIĆ CZŁOWIEKA ABY CHOCIARZ JEDEN RAZ WŁĄCZYŁ KOMPA WIESZ MI MNIE BYŁO BARDZO TRUDNO TO ZROBIC WIESZ MI TE ŻEŻ  MAMI KARZDY JEST CZŁOWIEKIEM I BEZ WZGLĘDU JAKIM I KIM I CO ROBI CZY TERZ CZEGO NIE ROBI POWINIEN MIECZ POSZNOWANIE CHOCIARZBY OD PAŃSTWA A TU SPÓJRZ CO SIĘDZIEJE NAOKOŁO ZŁODZIEJSTWO HAMSTWO A PRZECIERZ CI LUDZIE KTÓRZY SĄ NAJUBOZSI NIC NIE ZMIENIĄ A JEDNAK ONI NAJWIĘCEJ PŁACĄ POWIESZ BYĆ MORZE ŻE JEST TAK NA CAŁYM ŚWIECIE TAK JES Z JEDNĄ TYLKO RÓŻNICĄ JAKWIESZ SAMA NP;WŁOSKI WOJSKO PŁACIŁO TALIBOM ABY CI DO NICH NIE STRZELALI I TAKICH PRZYKŁADUW MOŻNA 1000000000000000 I JESZCZE WIĘCEJ CZYLI KRUTKO MÓWIĄC ODYSEJA POWRUT DO DOMU DO KTÓREGO TAK BARDZO KAŻDY NAS CHCIAŁBY SIĘ DOSTAĆ LECZ ABY TAM SIĘ DOSTAĆ TRZEBA TYM WSZYSTKIM LUDZIOM POMUC W JAKI SPOSUB MAMY NA TO FORU DYSKUSYJNE I NIEMA CO MUWIĆ O NIEPOTRZEBNYCH BEZSENSOWNYCH SPRAWCH TYLKO BRAĆ SIĘ DO PRACY ;A JEŚLI BYŚCIE JEDNEGO URATOWALI TO TAK JAK BYŚCIE CAŁY ŚWIAT URATOWALI A JEŚLI BYŚCIE JEDNEGO ZABILI TO TAK JAK BYŚCIE CAŁY ŚWIAT ZABILI';to są słowa JEZUSA CHRYSTUSA

POZDRAWIAM123456
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-10-16 15:28

> to są słowa JEZUSA CHRYSTUSA


Cytując Chrystusa (jeśli ktoś odczuwa taką potrzebę) dobrze by było chyba podać Ewangelię/rozdział/wers, to tak na marginesie.
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-10-22 12:40
Zadam pytanie jak temat wątku:"Gdzie sie wszyscy podziali?"deszcz pada,zimno,wcześnie zmierzcha a Wy zamiast pilnowac swoich komputerów...śpicie?:-)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-10-22 15:56
Może robią zapasy na zimę,jak wiewiórki.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-10-22 17:08
Ciebie też nie było. Robiłeś zapasy? :-))))))))))
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-10-22 17:17
Oglądałem jak wiewiórki obrywają włoskie orzechy z drzewa i noszą do lasu :-) :-) :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gdzie sie podziali....wszyscy? (Strona 2) (37808 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill