www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 111) (3729478 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-22 14:11
Poseł Hofman się zawiesił "w członkostwie" do wyjaśnienia. Afera korupcyjna zatacza coraz większe kręgi, zawierucha jednym słowem idzie.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-11-22 17:50
Nie chcę zakładać nowego wątku, a nie wiem gdzie to umieścić - nadaje się jeszcze humor ale czarny.
"Aktualności",wszyscy, zwłaszcza o.n. zasięgają porad i  informacji w necie w związku z czym postanowiłam to zamieścić :-)
pismo procesowe adwokata z realu aktualne - jeszcze ciepłe[b/]
"....jednakże...spowodowała zatarcie granicy pomiędzy jawą a rzeczywistością[b/] Znakomicie pomaga w tym powodowi lektura internetu i uważam, że gdyby internet był osobą prawną doskonale reprezentowałby wyimaginowane interesy...Niestety piszący te słowa musi stać stabilnie na powierzchni ziemi i nie może poddawać się fali narastającej GŁUPOTY W TYM CO WYPISUJE SIĘ W INTERNECIE..."

Klientów ma do bólu, sprawy wygrywa i... dalej nie do netu bo mnie zamkną :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-28 18:27
W Bydgoszczy wycofano się z ustawy intencyjnej, aby most był "pod wezwaniem" L. Kaczyńskiego.
Działo się, działo....:-) I pewnie nadal będzie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-28 19:33
Wydaje mi się , że ważniejsze od tego jak się będzie ten most nazywał jest to, jak się będzie "sprawował". Oby służył ludziom długie lata.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-28 20:36
Nazwa też ma znaczenie! Jak by Ci się chodziło po moście ... np. Geringa nie chcę używać nazwy malarza.?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-28 21:02
Myślę, że chodziło by mi się tak samo, jeśli chodzi o samą "budowę". Co zaś się tyczy nazwy. Porównanie Twoje wydaje mi się co najmniej niestosowne. Czyżbyś nie widział różnicy między nazwą właśnie zlikwidowaną, a jednym z największych katów ludzkości. Idiotyczne prowokujące porównanie.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-28 21:05
Nazwa most Oleksego nie byłaby prowokująca. A właśnie to jest tu znaczącą prowokacją. To tak jakby tęcze ustawić przed wejściem do bazyliki.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-28 21:12
Tęczę, czemu nie? W biblii jest opisana jako znak przymierza ludzi z Bogiem. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-29 10:17
To dlaczego tęcza na placu Zbawiciela tak wszystkich denerwowała???????
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-29 11:10
już zaraz wszystkich ....pewnie nawet wśród manifestujących były takie osoby, i było ich wiele, którym to nie przeszkadzało . A już nie mówię o mieszkańcach Warszawy, którzy codziennie mijali pomnik i nic ... Chyba, że zapałek na ten czas nie sprowadzano do stolicy . Znajdzie się jakaś menda, która ma problem w zrozumieniu słowa patriota, niepodległość, wiara czy ojczyzna i powstaje problem . Teraz słyszę, że jest pomysł na kibicowanie tylko swojej drużynie i tylko na swoim stadionie . Pewnie zaraz nie będzie można kupić dresu z kapturem czy kija bejsbolowego . Bandyci do więzienia, krasnale do ogrodu !!! Dzisiaj jestem zmierzłą bułą, ale pozdrawiam cieplutko :-). Od Raciborza idą ciemne chmury a Sylwek, pewnie w piekarni stoi za świeżymi bułeczkami ;-))) .
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-11-29 12:42
> Bandyci do więzienia, krasnale do ogrodu !!!

Popieram!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-29 11:30
Nie wiem co na to Warszawiacy, ja ją widziałam tylko w TV i źle nie wyglądała. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-29 12:41
Oglądałam na zdjęciach ogólną panoramę na tym placu i mnie się ta instalacja pod względem wpasowania w widok ogólny nie podobała. Tęcza to też coś lekkiego i zwiewnego, a zrobili kupę złomu obudowaną kolorami jak z włóczki ze starych sweterków.:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-11-29 13:02
Wszystko zależy od ujęcia kamery, ale porównanie super. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-29 09:41
http://ciekawe.onet.pl/aktualnosci/wozek-inwalidzki-kontrolowany-kolczykiem-w-jezyku,1,5590692,artykul.html
Tempo zmian w medycynie i technice medycznej ostatnich lat jest niesamowite. 
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-12-01 16:45
noooooo , nareszcie wiadomo skąd się tu wzieliśmy ( i to nie żaden stwórca jak się okazało ), jeszcze tylko ustalą po co i będzie jasność ;-))))))))

http://www.sfora.pl/Naukowiec-Swinia-zgwalcila-malpe-tak-powstali-ludzie-m62181?utm_source=o2_SG&utm_medium=HotNewsy&utm_campaign=o2
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-01 17:28
"Przeciwko teorii szympans-świ­nia wystąpili zarówno ewolucjoniści, zwolennicy Karola Darwina, jak i ich kompletni przeciwnicy - kreacjoniści. Podstawowy zarzut, to brak genetycznej możliwości stworzenia zarodka na poziomie molekularnym. Proteiny w jajeczku szympansicy nie "rozpoznałyby" protein w plemnikach świni."

.....Chyba, że zrobiono to w laboratoriach kosmicznych.:-)))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-12-01 18:59
Pewnie nigdy nie dowiemy się, kto i kiedy przysłał człowieka na Ziemię. Może odbyło się to tak, jak obecnie myślą o transporcie człowieka na Marsa - bilet w jedną stronę :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-12-01 20:08
Bo ewolucja ewolucją, a w teorii Darwina brak ogniwa. Więc może ktoś ściągnął z drzewa, udoskonalił, wyprostował, zmutował, nadał inny kierunek...Kto to wie...W każdym razie procentowe podobieństwo genów, przy założeniu, że naturalnie nie dało rady się to pomieszać - jest zastanawiająca.
Gdyby puścić wodze fantazji, to pewnie coś się nie udało i wywalono człowieka z laboratorium,,,ups z raju.:-)))
Może plany były lepsze, a podmiot sam coś zepsuł? Albo nastąpiła dywersja podstępna niczym kuszący waz?:-)
Można wymyślać wersje  do oporu i tak nie dojdziemy.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-01 20:12
Mam małe pytanie, czy minister spraw zagranicznych powinien być teraz na Ukrainie, jak tego chce JK? Moim zdaniem nie powinien, bo jego działanie ma inny charakter.
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-12-01 20:21
Słusznie prawisz, niech sam jedzie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-01 20:41
Pojechał i przemawiał. Stał się cud, bo obok posła PO. Raz wreszcie na zewnątrz trzymamy jedną linię, ale min. Sikorskiego musiał uszczypnąć.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-09 13:40
Dzisiaj miałam czas i poczytałam dokładniej wszystko.
same ciekawostki...........:-(

"Parę dni temu w Kijowie Jarosław Kaczyński stanął w cieniu czerwono-czarnych flag UPA przy boku banderowca i faszysty Oleha Tiahnyboka, szefa antypolskiej i antysemickiej partii »Swoboda«, która depcze pamięć pomordowanych Polaków, Ormian i Żydów oraz domaga się m.in. oderwania 19 południowo-wschodnich powiatów od Polski" - napisał na swojej stronie internetowej Isakowicz-Zaleski. - Onet.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kaczynski-wywolal-zdumienie-mordowanie-polakow-to-bohaterstwo/0kpey
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-12-09 14:21 Zmieniony 2013-12-09 14:24
To problem naszych polityków i ich doradców . Są tacy, których stać na doradców,  ich mają. I są tacy, którym się wydaje że nie potrzebują ich lub tak przywiązali się do dotychczasowych że ...widać to na Majdanie jak się mylą ;-) . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-12-09 14:31

>w-zetka napisała : Mam małe pytanie, czy minister spraw zagranicznych powinien być teraz na Ukrainie, jak tego chce JK? Moim zdaniem nie powinien, bo jego działanie ma inny charakter. <


Oby tam nie jechał, a jak już to nie występował na Majdanie . To miejsce powinno być zarezerwowana dla rewolucjonistów. L:udzi, którzy kulom się nie kłaniają ! Przez co mają problem w poruszaniu się, bo nie spoglądają "pod nogi " ..;-)) żeby nie być posądzonym o "kłanianie" . Pozdrawiam ...jestem dzisiaj jak pogoda za oknem: pochmurny i padam co krok :-( .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-12-09 18:58
http://ksiazki.onet.pl/marcin-kacki-poznalem-konstrukcje-ktora-krolopp-zbudowal-przez-lata/e5swc
Jak mogą spokojnie żyć ci, którzy przez tyle lat ukrywali poczynania tego pana.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-12-09 19:51

>Jak mogą spokojnie żyć ci, którzy przez tyle lat ukrywali poczynania tego pana.


W pewnym kręgach liczą się pieniądze, kariera i układy.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-12-10 18:13
Wiadomo "pyry".
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-12-10 13:22
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Matka-przetrzymywala-24-letnia-uposledzona-corke-w-stajni,wid,16246104,wiadomosc.html?ticaid=111d0e&_ticrsn=3

I oczywiście nikt nic nie wiedział.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-12-10 17:49
A kto widzi co lub kogo trzymam w zamkniętym pokoju?? :-), a co dopiero w garażu czy chlewie? :-))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-12-10 18:14
Kryształek "ludzie" wiedzą więcej niż myślisz.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-12-10 20:17
to prawda... , ale jak widać nie to co powinni :-(
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-12-10 20:26
To jest "oczywista oczywistość" niestety ;-) Czasem widzą więcej niż jest.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-14 23:00
Pan Prezes zorganizował marsz. I każdemu wolno maszerować, tylko jak to jest?
Najpierw się jedzie na Ukrainę i popiera na rzecz Unii (skrótem piszę), a potem w Polsce:

"To jest hańba - tak Michał Kamiński ocenił transparenty porównujące UE do obozów koncentracyjnych, które pojawiły się podczas Marszu Wolności, Solidarności i Niepodległości"

Tu jest też filmik z transparentem, a na nim m.in.zabronione w Polsce godło faszystowskie nawiązujące do unijnej flagi.
http://www.wprost.pl/ar/429138/Kaminski-Kaczynski-jest-obludny-w-tym-co-robi-Hanba/

Takie mamy pochody "prawdziwych patriotów".
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-12-15 09:39
Więcej w nim widzę patriotyzmu i szczerości niż w innych. Nie będę tego opisywać tym bardziej, że każdy może sobie poczytać jego życiorys. Czego jak czego , ale braku patriotyzmu nie powinno mu się zarzucać.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-15 09:54
Lidian? Nie mylisz ze śp. bratem? Bo Prezes to spał spokojnie i długo w dzień ogłoszenia stanu wojennego i zielonego pojęcia nie miał, co się dzieje. Po innych w tym czasie już dawno przyszli o świcie.

Patriotyzm? który pozwala na faszystowskie symbole i inne transparenty żałosne w treści? Patriotyzm judzący, a nie budujący zgodę? Słowem nie zgani niczego, co się dzieje w jego szeregach? (vide: Pawłowicz) Co to jest za patriotyzm?
Tusk zaproponował nowy okrągły stół, jako pierwszy krok do zbudowania możliwości konstruktywnych rozmów. Myślisz, że "prawdziwy patriota" przyjdzie? Wyśle może kogoś, bo nie raczy się zniżać, dając to do zrozumienia swojemu elektoratowi.:-))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-12-15 10:18
Mam zupełnie inne zdanie w tej sprawie.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-12-15 12:09

>Mam zupełnie inne zdanie w tej sprawie.


Ja też ma odmienne, ale od Twojego. Jaki patriotyzm dostrzegasz w PiS-owskich szeregach? To formacja, na czele ze swym preziem, żądna władzy i dla tej "szczytnej idei" gotowa bratać się z szumowinami, aby wywołać wojnę z sąsiadami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-12-15 15:43
Nie mówiłam o PIS.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-15 20:01
To może o nowym okrągłym stole? Zganili go wszyscy równo. Czego można się było spodziewać....
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-12-15 20:13
Tutaj już nie okrągły stół, a  wymiana "zastawy" jest potrzebna. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-12-15 16:28
http://fakt.onet.pl/szpitale-robia-problemy-przy-przeszczepach-,artykuly,434425,1.html

Do tej pory mówiono coś innego tzn, że rodziny nie godzą się na to.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-18 09:04
Prezes NFZ odwołana. Na razie spadają owoce, a tu chyba całe drzewa trzeba wymieniać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-12-18 12:13
Drzewa mają silne korzenie i trzeba niezłej wichury, aby stare wyrwać.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-12-18 13:45 Zmieniony 2013-12-18 13:53
Zmian potrzeba nie tylko w metodach rządzenia ... nie tylko w szeregach partii rządzącej . Kibole to bandyci, których trzeba wyeliminować z życia ...publicznego również . Jeżeli nasze służby porządkowe nie wiedzą jak "to się robi "- niech poproszą angielskie służby . Tylko niech nie piszą, że to wina poziomu gry naszej ligi, bo nie uwierzę . A może im (służbom) za mało płacą ???? Bo naszym gwiazdeczkom - futbolowym zdecydowanie za mało płacą , przez co nie kupują biletów na mecz- rodzinie ;-)  . A ja myślałem, że to wina kiboli .
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-18 14:23
Wszystko stoi na głowie i pewnie postoi jeszcze długo. Chyba, że młodzi się zbuntują, bo mają gdzieś wszystkich i wszystko. Moje pokolenie już nie.:-) Przechlapało sprawę.:-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-12-18 14:27
Nie chciałbym rewolucji, bo ta może wszystko zmienić ...a i pewnie nie jest aż tak źle...chociaż, pewnie nie wszyscy mogą tak powiedzieć .
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-12-18 14:43
Ja też nie, ale wiele jest wkurzającego bałaganu w różnych dziedzinach. Młodzi nie sa tak cierpliwi, chcą mieć lepiej i lepiej i to nieprawda, że za nic.
Z drugiej strony niby tragicznie nie jest, ale to nasza opcja w tym świecie, a jak pomyśleć o tych naprawdę biednych, to.....Niestety, czuję się bezsilna, ale ja tego nie naprawię.  Są tacy, którzy by mogli, ale oni akurat rządzą, a nie dzielą, nawiązując do znanego powiedzenia "dziel i rządź", czy jakoś tak.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-12-21 00:20
Jakos udalo sie przezyc ten najszczesliwszy dzien w roku. Teraz moze byc tylko lepiej
Od dzisiaj zaczyna przybywac slonecznnych chwil inaczej mowiac 
teraz bedzie nam przybywac dnia
:-)))
sloneczny usmiech dla wszystkich
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-12-21 09:14
Zaraz Ci zrobię słoneczny patrol, gotuj się. :-)) Tyle słońca w całym mieście, że daje po oczach. Muszę jechać na zakupy, nie da się tego ominąć...jak ja nie lubię świąt...;-) To aktualne hasło dnia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 111) (3729478 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill