www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 216) (3730250 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-18 17:56
Witajcie :-) ostatnio tylko tu witać się wypada ;-) chociaż dzisiaj widzę większość postów ignorowanych, ale za to jakby atmosfera b. gorąca i trochę agresywniej się zrobiło ;-)
Biedny Rogal - "zaorali" Cię ;-)
Co ja bym zrobiła bez tego forum :-) na żadnym podczas czyt. tak się nie śmieję :-)

Ja może trochę przekornie, ale z obserwacji i informacji bezpośredniej: dobrze, że wygrał PIS, dobrze, że jest bardzo pro katolicki, dobrze, że Rydzyk, św. obrazki itd. dobrze, że mówią co mówią i robią co robią :-)
Powód?
Tak jakoś to działa, że właśnie dzięki temu przeciwnicy (opozycja?) się obudzili. Szary człowiek zaczął patrzeć, zasiedziali zaczęli się bać - to jest korzystne dla przeciętnego obywatela Polski. Przykład: najbardziej pro PIS-owskie i katolickie miasto nagle się obudziło i ludzie przestali przyjmować księdza po kolędzie z parafii, w których był skandal cichy czy głośny. Zaczęli składać doniesienia do Prokuratury, Prezesi, kier. zaczęli wyk. lepiej swoje obowiązki.
Nie zaszkodzi, a nawet wskazane trochę "potrząsnąć" niektórymi Sędziami.
Emerytury 60/65 l ale po 40 l pracy: czyli nic się nie zmieni, a właściwie skorzystają ludzie bez wykształcenia czyli pracujący fizycznie to chyba dobrze?
Rogal w spr. gosp. ma rację (na dzień dzisiejszy). Mam nadzieję, że złoto i funt pójdzie jeszcze w górę byle dużo :-)

Na dzień dzisiejszy to co ten PIS zrealizował z obietnic? 500 zeta? Jak do tej pory to nikt nie wie kto i jak ma naliczać. Prawdopodobnie obciąży to Ośrodki Pomocy Społecznej.
Rogal, nie dawaj się :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-01-19 06:31

>Ja może trochę przekornie, ale z obserwacji i informacji bezpośredniej: dobrze, że wygrał PIS, dobrze, że jest bardzo pro katolicki, dobrze, że Rydzyk, św. obrazki itd. dobrze, że mówią co mówią i robią co robią :-)


Jolu, przyznaję Ci rację.
- Żadne ugrupowanie , jak dotąd, nie mogło samodzielnie rządzić.
- Żadne ugrupowanie w tak krótkim czasie nie odbudowało kraju z ruiny. Jak pamiętamy, w wyborach zarówno Szydło jak i Duda mówili, że Polska jest w ruinie. Wystarczyły dwa miesiące władzy i oto okazuje się, że wszystko jest w porządku. Gospodarka się rozwija, demokracja ma się dobrze. Na własne oczy widziałem i uszy słyszałem, bo pokazywali to w ten nowej telewizroni, porównując wystąpienia przedwyborcze w/w osób. Więc w czym problem?
-Że złotówka poleciała w dół? To też żaden problem, bo skoro tania złotówka, to musi być tych złotówek więcej, a jak czegoś więcej, to chyba lepiej.
-Nawet argument z nierównościami społecznymi stracił znaczenie. Dzisiaj wszyscy mówią jednym głosem, ten sam poziom intelektualny i kulturalny.
Można również zauważyć, że obszary biedy nagle zniknęły, bo nikt o nich nie wspomina. Widocznie i ten problem został rozwiązany.
-Właściwie to jesteśmy potęgą w Europie i nie ma potrzeby, abyśmy nadal tkwili w UE, byli od niej zależni lub słuchali połajań. Po co nam to, skoro mamy wszelkie warunki do tego, aby rząd, mający parlamentarną większość, poprowadził nas ku świetlanej przyszłości.
-Jest jeszcze coś, na co mało kto zwrócił uwagę. Nie będzie potrzeby chodzić do spowiedzi, gdy wszystkich i wszystko rząd obejmie powszechną inwigilacją.
Jolu, jestem za PiS-em, bo tylko ta formacja może tego dokonać.
A tak na marginesie, ponoś osoby tuż przed śmiercią widzą światełko w tunelu i chyba stąd wzięło się powiedzenie "świetlana przyszłość".

Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-19 13:13

>Dzisiaj wszyscy mówią jednym głosem, ten sam poziom intelektualny i kulturalny.<


Jeszcze jakieś niedobitki są ;-) ale szybko to zniknie. Chyba Iota mi dowodziła, że prywatne stacje nie mają związku z rządowymi, no i niestety już się zaczęło - ja miałam rację :-(
Radio jest najmniej dofinansowywane i mało popularne, ale ludzie w różnych syt. słuchają muzyki, lubią ciekawe, dowcipne kom. itd. 
Zmierzamy do Polski barchanowej, szaro-burej z czerwonym elementem, gust ma być na poziomie disko-polo, seriali polskich i brazylijskich (tasiemców). Rock zakazany - w jakich czasach ja się obudziłam? Za to powstają stacje o pogodzie - nie trzeba myśleć, mieć wiedzy - każdy tuman to przeczyta.

Nie tylko "światełko w tunelu", już bajki są w obróbce i "moce" ;-) W żadnym kraju nie jest tak wesoło.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-19 10:59
Max TV
Mówi jak jest
Wnioski wyciągnijcie sami.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-19 12:17
Warto wysłuchać niezależnego, pozbawionego podtekstów politycznych ekonomisty:

>http://biznes.onet.pl/emerytury/wiadomosci/ekspert-obnizenie-wieku-emerytalnego-bedzie-tragedia-dla-polskiej-gospodarki/6nbqh1<

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-19 12:58
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-19 13:15
Dobrze, że ta debata się odbędzie. Mam nadzieję, że Europa ze szczegółami dowie się o łajdactwach PiS-u. Łajdactwami nazywam sposób sprawowania rządów, pozbawienie opozycji głosu, oszustwo w głosowaniu w czasie obrad komisji. Wreszcie atak na niezawisłość TK. Mam nadzieję, że TV PiS w casłości będzie tę debatę transmitować. Ale coś czuję, że już tam Kaczyński dyspozycje wydał.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-19 13:24
Łajdactwem to dopiero jest wyniesienie wewnętrznych spraw naszego kraju na takie forum, a wszyscy doskonale wiedzą kto to zrobił. Jeżeli to popierasz to........... nie chcę nikogo obrazić, uważam to za zdradę Polski. Szkoda, że ci, którzy tak  bardzo popierają dawny rząd nie widzą ich poczynań. Nie chcę już powiedzieć tak jak Ty "łajdactw". Wszystkie rządy mają swoje złe strony, ale nie każdy jest tak podły żeby to dawać pod osądzanie obcych.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-19 13:39

>Łajdactwem to dopiero jest wyniesienie wewnętrznych spraw naszego kraju na takie forum, a wszyscy doskonale wiedzą kto to zrobił. <


Dobrze, że przypomniałaś to jak prezydent Duda skarżył się na Polskę prezydentowi Niemiec. Wciąż trzeba to przypominać. Dobrze, że przypomniałaś jak eurodeputowani Ziobro i Duda źle mówili o Polsce w czasie obrad E.Parlamentu. Jeszcze o. Rydzyk miał tam "występy" ale to inna sprawa.

> uważam to za zdradę Polski.<


Ostro z nimi "pojechałaś" ale czasami tak trzeba.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-19 13:54
Jak zwykle odczytałeś moje słowa po swojemu. :-( Właściwie, to dobrze wiesz o czym mówiłam, ale z całą premedytacją robisz co robisz. :-(
Żeby dla nikogo nie było wątpliwości. Mówiłam o PO.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-19 14:03

>Mówiłam o PO. <


Konkrety, proszę o konkrety a nie znowu oszczerstwa.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-19 14:27
Od oszczerstw to Ty jesteś najlepszym fachowcem.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-19 14:34

>Od oszczerstw to Ty jesteś najlepszym fachowcem. <


Dla przypomnienia i wskazania kto jest oszczercą załączam swój poprzedni wpis :

>Autor W z K Dodany 2016-01-13 15:44 Zmieniony 2016-01-13 15:48


  Lidian, - zacytuję Twoje oszczerstwo wobec mnie:

    >- -/- Autor lidian Dodany 2016-01-10 10:33

WzK.   , źle życzysz ludziom kościoła.

A dzisiaj udajesz zdziwioną:

    >Moje wypowiedzi nazywasz oszczerstwami.<

Masz jeszcze wątpliwości, że jest to podłe oszczerstwo? Nigdy źle nie życzyłem ludziom Kościoła.
                                                              Waldi. <
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-19 14:39
Ty masz chłopie problem z samym sobą. Mnie zostaw w spokoju.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-19 14:50

> Mnie zostaw w spokoju. <


Z miłą chęcią, tylko proszę więcej nie kłam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-19 15:06
Tak jak powiedziałam, to jest Twój i tylko Twój problem jak odczytujesz słowa innych. Może sądzisz po sobie i dlatego widzisz kłamstwo. Jeszcze raz proszę zostaw mnie w spokoju.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-19 15:16

>Jeszcze raz proszę zostaw mnie w spokoju. <


To po co wciąż odpisujesz na moje posty? Po co to ciągniesz? Wyluzuj !
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-19 15:45
Tak. Kończę odpisywanie Tobie. Ktoś musi być mądrzejszy. :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-19 16:45
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-19 13:34
A nasz TaduszekP jako autorytet podaje Kolonko, którego idolem jest były prac.KGB Putin. Jakoś nie znalazł Polaka w Polsce z tytułem :-(
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-19 20:08

>Dobrze, że ta debata się odbędzie. Mam nadzieję, że Europa ze szczegółami dowie się o łajdactwach PiS-u
>Mam nadzieję, że TV PiS w casłości będzie tę debatę transmitować. Ale coś czuję, że już tam Kaczyński dyspozycje wydał


No i jakie wnioski?
Cenzury nie było - transmisja była w całości
Zamiast "łajdactwa" PIS - wyszło odwrotnie. To UE wypadła blado :-)
A wystąpienie Premier Szydło oceniło pozytywnie ok. 80% głosujących.
Podobne proporcje były w wypowiedziach pozytywnych dla Polski i PIS-u
I co z tymi nadziejami?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-19 20:17
Już nawet Donald Tusk przyznał, że premier Szydło dobrze wypadła. :-)  Podziwiam panią premier. Byłam dumna jak mówiła. Dała radę tej "inkwizycji" jak się wyraził jeden z zagranicznych eurodeputowanych.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-19 20:28

>Podziwiam panią premier. Byłam dumna jak mówiła


Bo jest z czego być dumnym. :-)
Jeszcze wygrać z Francją i będzie super dzień :-)
Zaczyna się mecz.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-19 20:39
Na razie w meczu prowadzimy. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-19 13:23
Z Twojego linku

>Pojawiły się teksty o dzielenie Polaków, o zawłaszczenie Trybunału<


Nie widzisz, że to prawda? Przecież nawet na tym malutkim forum jesteśmy podzieleni, ci dobrotliwi stali się złośliwi :-(  Z TK chyba Wiesz, że to prawda?
Jakie "ukoronowanie"? Są opozycją, są i byli docenieni przez Europę i mieli prawo tak się zachować: po co strzępić język?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-19 13:28
To jest walka o własną dupę, a nie o Polskę. Nie widzisz tego? Jola co się z Tobą stało? Politycy się zabezpieczą, nie ci to będą inni, a Polska . No właśnie, gdzie w tym wszystkim jest Polska?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-19 13:54
Lidka! To XXI w. i wiadomo co się u nas dzieje, to polityka. Np. jak w rodzinie X syn coś ukradnie i jest skazany, to możesz brudy prać niby w domu, ale i tak wszyscy o tym będą wiedzieć i plotkować.

Lidziu gdzieś już pisałam, do czego to zmierza - czarno to widzę.

>Jola co się z Tobą stało<


A za kogo Ty mnie miałaś? Zrozum, ja patrzę z boku, mnie nie ograniczają zakorzenione wierzenia czy poglądy polityczne.
Jak do tej pory to nie widać polepszenia bytu najuboższych, wzrostu gospodarki czy miejsc pracy. Za to czytam, że minister PIS "sprzeda" Polaków na emigracji za "bomby" czy inne "rakiety". Widzę eskalację nienawiści do innych kultur, koloru skóry, wiary i ciche przyzwolenie na faszyzm.
Jesteś oczytana i inteligentna, nie traktuj tego jak zamachu na wiarę. Zobacz, że historia zaczyna się powtarzać i oby nie skończyło się jak w 39 i wcześniej. Tyle, że teraz będzie gorzej bo i sposoby zabijania są nowocześniejsze.

Zwyczajnie: PIS powinien trochę stonować, uderzyć się w piersi. Wyeliminować to co można tak krytykować.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-19 14:25
Jola, co Ty myślisz, że jak jestem wierząca, to mi oczy moherem zarosły? :-) Widzę dobre i złe strony. Widzę też jak ludzie ślepo idą za tym co media podają. Wyłącza się myślenie. 

Miałam iść na spacer, a ja jeszcze tutaj. :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-19 14:31
:-) rozwaliłaś mnie tym :-) :-)

>to mi oczy moherem zarosły?<


Tyle, że to dotyczy obu stron, a ludzie? cieszą się bo komuś dokopano, kogoś wywalono, jest "zadyma i jest draka". Są też ludzie "środka".

Ja też miałam rano spr. ale leń mnie dopadł ;-) No i muszę, kurna do 16:00, no to do miłego :-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-19 14:51 Zmieniony 2016-01-19 15:44
Lidian przeciez media są "wasze" więc w czym rzecz?Nawet radia częściowo są  "wasze".wiec telewizja pisowska kłamie?????
Ze skargą do Unii nikt biegać nie musiał,on tj parlamentarzyśc imają internet,dostęp do mediów itd więc problemu nie było żeby dostrzec co się dzieje w kraju.Zresztą sam Ożóg sie wypowiadał jakis czas temu o sytuacji.A z jakiej to niby partii jest p.Stanisław.

p.s.Pomyliłam ojca z synem.:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-19 15:10
"Wasze" co to znaczy? Piszesz niby do mnie, a mówisz wasze. Nic nie rozumiem.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-01-19 13:30

>PO nie potrafi zawalczyć o Polskę tylko o własne interesy


Wczorajsze słowa Tuska nijak się mają do rzeczywistości.
Brak jakiegokolwiek poczucia troski o kraj ale skoro Tusk mówił, że polskość to nienormalność to czego się po nich można spodziewać?
Dla nich im gorzej - tym lepiej
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-01-19 13:20
Nadal nie wiadomo kiedy kłamiesz a kiedy nie!
Więcej odwagi :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-19 13:48
Jeremi, niezależny:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Człowieku, jestem z nim na "ty". Bardzo fajny,mądry gość. Ale nie jest niezależny!!!!! Sprawdź kto jest członkiem Lewiatana, a więc kto mu płaci to raz. Jeremi był w Radzie Nadzorczej ZUS to dwa. Prezesem Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych jest Małgosia Rusewicz z którą wielokrotnie współpracowałem wieloletnia była pracownica Lewiatana.

I żeby nie było, obniżenie wieku to nonsens. Jednak nie wyjeżdżaj tu z niezależnością bo to bzdury. Mówi się to czego chcą członkowie, wiem bo sam 6 lat w tym robiłem.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-19 14:44
Ale przecież już 500 na drugie rozwali budżet to jak jest? NO i co z tym Jeremim? Niezależny czy zależny?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-19 14:59

>co z tym Jeremim? Niezależny czy zależny? <


Tego dylematu to z pewnością tu nie rozstrzygniemy. Ty masz swoje zdanie ja własne a Jeremi chyba mi przyznał by rację :-) Ale niech wybaczy bo jego zdanie nie powinno się liczyć. :-))))))))))))

>przecież już 500 na drugie rozwali budżet <


Owszem rozwala i dopiero teraz PiS zaczyna sobie z tego sprawę zdawać. Tacy z nich fachowcy :-))))))))))))))).
Ale jakoś fason muszą trzymać i wyciągnąć z kieszeni te pieniądze podatnikom.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-19 15:09
No trudno, żeby powiedział, że jest zależny:) Ja swoje zdanie podparłem argumentami. Ty masz jakieś?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-19 15:12

>Ty masz jakieś? <


Moim argumentem nich będzie to jego "wystąpienie". Proszę posłuchaj raz jeszcze bo nie ma w nim ani jednego zdania które można by nazwać politycznym.
Dlatego napisałem, że to niezależne politycznie.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-19 16:11
Ja słuchać nie muszę bo wiem co powie. Politycznie niezależny ale merytorycznie już tak.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2016-01-19 14:55
Tadeuszu Pisuarkiewiczu gratuluje idola!!I Ty wypominasz stalinizm i Wermacht,poczytaj o Maksiku i wnioski wyciągnij sam.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-19 14:48
http://m.niezalezna.pl/75166-sad-najwyzszy-stwierdzil-waznosc-wyborow-do-sejmu-i-senatu

Podaję ten link, bo jest tu osoba, która kiedyś wspomniała, że jeszcze może się okazać , że wybory będą unieważnione.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-19 15:51
Nasza pani premier "na pilota" musiała odebrać rozkazy przed wyjazdem na debatę. Ten brak niezależności jest żenujący...

>http://www.fakt.pl/politycy/beata-szydlo-przed-wyjazdem-do-strasburga-pojechala-do-prezesa-pis,artykuly,604758.html<

Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-19 15:51
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-19 15:53

>żyjemy w ciekawych czasach<


Oczywiście będą to produkty wytwarzane wyłącznie przez funkcjonariuszy i kolesiów PiS-u. Przecież to jest ta dobra zmiana..........
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-19 16:41
Sądzisz po sobie?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-19 16:47

>Sądzisz po sobie? <


Upiłeś się?? Mnie zestawiać z funkcjonariuszem PiS-u ? Myślałem, że lepiej z Twoim intelektem. Sorki za pomyłkę.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-19 18:03
To skad taki wniosek?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-19 16:14
Może warto poczytać jak sprawę widzą inni.
http://wpolityce.pl/swiat/278687-nasz-wywiad-niemiecki-europosel-hans-olaf-henkel-o-dyskusji-o-polsce-w-pe-to-nie-debata-to-inkwizycja-podziwiam-premier-beate-szydlo-za-to-ze-ma-odwage-stawic-czolo-tym-atakom
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 216) (3730250 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill