www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 266) (3706801 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-17 18:55
No i znowu Kryśka robi sobie pijar :-( Gruba, spocona i paskudna stara panna "waląca się w łeb", waląca innych, zwłaszcza szczupłe kobiety, nienażarta, z karkiem Pudziana z tytułem kupionym na bazarze, krytykuje/oburza się? :-( Babsko nie zdaje sobie sprawy, że tylko dla tego jest "trzymana", bo kieruje na siebie uwagę przeciwników - jest zasłoną dymną. Jakim cudem ma tyt. naukowy skoro do tej pory tego nie pojęła? CZYŻBY INTERNAUCI MIELI RACJĘ NA JEJ TEMAT?! Jest tumanem, debilem itd?

Obejrzyjcie 3 cz. ucha prezesa ;-)
Pozdrówka myślącym :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-18 23:19
Trzymajcie kciuki.  Mam szanse objąć kierownictwo jednego z biur warszawskiego ratusza.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-01-19 11:37
No, no Rogal...zwiększa Ci się apetyt:-)

Powodzenia!:-))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2017-01-19 13:00
Bo rodzina rośnie:)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-23 19:52
A ja na to: pffff... co Ty z tego chcesz mieć? Tylko kłopot, no może jakiś tam, dla kogoś "prestiż" ;-) Jak pracowałam w Sądzie to była taka kier. sekretariatu - strasznie mnie wkurzała niemota. Na jakiejś imprezie zapytałam jednego z prok. czemu ona? Odp. że na kier. wybiera się zawsze największych tumanów z przyczyn znanych...A jak sprawa "się rypnie" to kier. odpowiada :-(

Przy okazji: pojechałam po Kryśce nienażartej i zapomniałam link wkleić - teraz już po ptakach, ale chodziło o to, że nawet kaczor ma więcej dystansu i poczucia humoru, mimo, że nie łapie dowcipu, przenośni itd.

Gdzieś mi przeleciało o tym prowodyrze - szefie KODU: no nie wierzę ;-) dziada powinni rozliczyć, oskubać i wywalić. Zresztą wygląda jak menel :-(
Pono PIS chce obciąć emerytury "mundurowym" no i krzyk: facet z bezpieki płakał, że za 2 tysi nie wyżyje - uśmiałam się, bo znam sporo osób, które po 40 latach pracy mają 1200 - 1500 zeta. W tym względzie zaczynam popierać PIS niestety. Powinni się pospieszyć puki te... jeszcze żyją. Wałęsa też nie wiadomo za co ma taką kasę, a przeliczyć mu ile by dostał jako prac. stoczni i tyle dać! Za nim do tego dojdzie to ten czerwony ryj padnie na wylew :-(

Poza tym tak z realu z lekka jestem przerażona, bo komunizm zaczyna zaglądać nam w oczy :-( Szaro, buro, ciężko i smutno - jak mówił dziadek. Moja mama musiała nauczyć się haftu, szycia, robienia aplikacji itp. żebyśmy miały fajne ciuszki. Dobre i b, dobre firmy (zwłaszcza odzieżowe) zwinęły się z Polski i zwijają :-( Przyszedł czas na M&S, H&M wystawia badziew :-( Zostaje tylko polska i chińska produkcja :-( Masakra! Sprzęt ma ceny wygórowane, żywność to chemia i trutki zepsute, aleee polskie :-(  Na razie jest jeszcze Adidas, Puma... Tyle, że towar błeee :-(

Aaaa jeszcze oglądałam chwilę "śpiewy" jakiejś pindy z PO? No ludzie czy oni wstydu nie mają?! Tak PO jak PIS?!
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-01-23 20:21
Dobrze ostatnio prawisz Jolcia... :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-01-23 20:30
;-) :-)
Czekam na Twoje zdanie! :-) Pisz! :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-01-24 15:18
Od czasu do czasu tu jeszcze zaglądam, Jolciu, więc jak chcesz poznać moje zdanie na różne sprawy, to zapraszam na:

ISPON - Interaktywna Społeczność Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych.

K. W. Z. B. A. T. K. O. N.

STOP barierom architektonicznym, technicznym i komunikacyjnym!
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-01-23 21:59

> Powinni się pospieszyć puki te... jeszcze żyją>


Póki my, żyjemy, Jolciu:-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-01-26 20:06
Mam nadzieję przeżyć takiego 80 latka ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-24 09:24
Przecież te sieciówki też szyją w Chinach. A moja Vistula w Polsce:)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-26 15:40
Uwaga uwaga. Kariera w Ratuszu coraz bliżej:-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-26 16:46
....co raz bliżej.. już niedługo... już za chwilę.., a potem.. znów za rok.. itd.. (Czerwone Gitary)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2017-01-26 19:37
Pewnie tak:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-26 20:13
Nie tylko w Chinach, ale muszą i trzymają poziom - jakość. Szycie w Polsce gwarantuje, ale marną jakość :-( Polak potrafi. Tak "historycznie" ;-) bielizna Triumf z Niemiec - super przez wiele lat. Szyta w Polsce, pod Warszawą - szajs :-( Promod to samo :-( Jeszcze Mex trzyma formę.
Mój dziadek nosił ciuchy z Vistuli, a była to głęboka komuna ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-26 23:00
Vistula jest najlepsza. Nic innego nie kupuje.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-01-27 13:28

>Vistula jest najlepsza. Nic innego nie kupuje.


Widocznie masz czerwone podniebienie... :-p :-p
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-28 21:44
Może jutro przeczytam info, dziś jestem w lekkim szoku: zaręczyłam się! Siedzę przy drinku i myślę... Mam skłonność jak i wiele innych bab do facetów... nie nadających się na mężów...
No i na dziecko ostatni dzwonek...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-29 00:18
Brawo :-) tylko po co Ci to.  Zrób analizę SWOT małżeństwa :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-30 16:25
Wg. Ciebie małżeństwo to "biznes"?!
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-01-30 16:26
Na pewno trzeba przeanalizować szanse, zagrożenia, słabe i mocne strony nowej sytuacji.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-02-01 14:33
Możesz dokładniej?! Jak nie tu, to na pw?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-02-01 14:48
Tylko na pw. To nie serwis plotkarski a Wasze osobiste życie i problemy nikogo raczej tu nie interesuje.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-01-29 11:25

> zaręczyłam się! <


Gratulacje i wszelkiej pomyślności w tym związku :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-01-29 18:07
W z K i Rogaliku, zaręczenie się to jeszcze nie znaczy małżeństwo...
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-02-01 14:40
I tu masz rację Norbi. Facet jest przystojny, zajefajny i mnie rajcuje. Ma pracę, jakieś dochody i mieszkanie. To co? Nie ograbi mnie bo i z czego? Jest też taka "flima" który nie poprosił mnie o rękę, ale patrzy i ślini się jak...:-(  Mój nieżyjący mąż był kawał faceta tak z wyglądu jak i charakteru. Teściowie dziani... Mam takie odczucie, że teściowa chyba by sobie życzyła abym została w związku z jej młodszym synem, ale tooo... A na początku mnie nie tolerowała ;-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-02-01 15:00
Myślę, że będzie o.k. nie jestem już nastolatką :-( 30 stuknęła :-(

Przy okazji "aktualności" - niedawno późnyyym wieczorkiem chciałam jakiś kabarecik czy coś i co? Znalazłam "zbitkę" czyli to co w sejmie się działo - no uśmiałam się jak nigdy - to dopiero kabaret :-)

https://youtu.be/Sg45zkuao-Q

https://youtu.be/5YGGqSNtZ7I

No i tak a pro po działań "maciara", reakcji ruskich i debila z USA : "...a nie mówiłam" :-(
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-01-29 18:11
Gratulacje... :-) :-D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-02-03 13:50
Po wpisie pana Wałęsy na facebooku chyba już nikt nie ma wątpliwości, że za swoje kłamstwa przepraszać nikogo nie zamierza.
Dla tych, którzy nie wierzą w jego winę przypomnę to, o czym wiele lat temu mówiła Anna Walentynowicz.
http://wpolityce.pl/historia/325965-czy-ty-naprawde-nie-boisz-sie-boga-lechu-przypominamy-pytania-ktore-anna-walentynowicz-publicznie-zadala-prezydentowi-w-1995-r
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-02-05 16:36
Witaj Lidka,
dawno nic nie pisałaś a kiedy już napisałaś i dodałaś ciekawe linki to forum "nie zdzierżyło" i przestało działać.
A co tu mówić o TW Bolku :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-02-05 19:28
Może to Tadeuszu, że nie my skakaliśmy przez płot w tamtym czasie - zazdrość?, zawiść? Myslę, że czas uruchomić pamięć i własne sumienie. Dla ścisłości .. nigdy nie bylam fanką P.Wałęsy, ale... nie bede sie powtarzać.. I jeszcze jedno.. W Częstochowie swego czasu oglądałam śrubokręt P. Elektryka wystawiony jako eksponat pamiątkowy a przyklasztornych salach panięci narodowej, świadectwo otrzymanej Nagrody też.. a może to ostatnie też mu zabierzemy?.. Nie uważacie, że jesteśmy za "mali", by oceniać kogokolwiek z tamtych lat?? Może lepiej spożytkować swoje siły dla czynienia dobra wokół?
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2017-02-05 21:26
Kryształku!
Lech Wałęsa też był moim idolem lat osiemdziesiątych i należy Mu się miejsce w naszej historii i nie tylko Polski ale i Europy. To jest niepodważalne.
Ale skoro współpracował z SB i donosił (ZA PIENIĄDZE!!!) na swoich kolegów to chyba nie powiesz, że to było w porządku?
Bilans za i przeciw jest na korzyść Wałęsy a jedynie chodzi o styl, w jakim bronił się przed dowodami o współpracy. Przysięgał na Matkę Boską, którą nosił w klapie. Wytaczał procesy wszystkim, którzy mówili to, o czym wiedzieli od dawna. Jego przyjaciele, nawet ci obecni jak Jan Rulewski i Janusz Onyszkiewicz kilka dni temu potwierdzili, że wiedzieli o współpracy Wałęsy z SB w latach 1970 - 76.
Wystarczyło przyznać się w latach 90-tych i zamknąć ten temat a nie naiwnie wyrywać kartki z dokumentów, kiedy był prezydentem.

>Nie uważacie, że jesteśmy za "mali", by oceniać kogokolwiek z tamtych lat??


Jeśli tak uważasz - to Twoja sprawa. Ja tak nie uważam.
Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-02-05 22:29

>
>Nie uważacie, że jesteśmy za "mali", by oceniać kogokolwiek z tamtych lat??


<
Nie uważam tak. Też jestem "z tamtych lat". Wszystko co się wtedy działo zaważyło na moim i moich bliskich życiu.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-02-06 20:01
No jacha...Ty i Tadeuszek jesteście "wielcy" ;-) Tyle tylko, że nie zakumaliście słów kryształka :-(

>jesteśmy za "mali", by oceniać kogokolwiek z tamtych lat?<


Byliście internowani, zamykani itd, itp?! Byliście w środku wydarzeń? Może mieszkaliście na pomorzu? :-(
Od początku każdy myślący wiedział, że Wałęsa to marionetka. Współpracował z SB i Prezydent!? No to wy się do tego przyczyniliście Moja mama poszła I raz na wybory jak była możliwość "wywalenia tego jąkały" i głosowała na Kwaśniewskiego - czyli na to samo tylko mniej wkurzające. Pamiętam, że mówiła o oczach kwacha: że ma takie jak Stalin...
Tak jakoś mi wychodzi, że komunizm w Polsce był, będzie...

Teraz o dzieciach - wklejam link z bo wszędzie to samo!
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Burza-wokol-sierot-z-Aleppo-Emocjonalny-apel-Mai-Ostaszewskiej-do-Beaty-Szydlo,wid,18694727,wiadomosc.html?ticaid=118944
Na mój "prosty" rozum to łatwe!: sieroty bez rodziców przyjmujemy, półsieroty z rodzicem przyjmujemy i koniec sprawy - to TYLKO DZIECI! Matoły pisowsko-katolickie :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-02-06 20:29
Czy Jankę Ochojską też nazwiesz matołem tak jak mnie, bo ona też jest przeciwko sprowadzaniu tych "sierot"? Ona wie trochę więcej od Ciebie na ten temat więc poczytaj zanim komuś znów ubliżysz.
Maja Ostaszewska jest aktorką i na takie sprawy reaguje sercem-uczuciem, a nie autentyczną wiedzą jakiej pomocy potrzebują ludzie z danego kręgu kulturowego.

>nie zakumaliście słów kryształka :-(<


Doskonale "zakumałam". Co Ty wiesz o mnie i moich znajomych z tamtych czasów, że się o mnie wypowiadasz? Nie trzeba było mieszkać na pomorzu żeby odczuć na własnej skórze poczynania różnych Bolków.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-02-06 21:01
Lidian, chyba pierwszy raz z tobą się zgadzam w sprawie uchodźców i też uważam, że tym ludziom z Syrii należy pomagać, jednak w Syrii a nie wprowadzać ich do Polski, ponieważ w Polsce mamy z samymi sobą problemy, i to nie byle jakie...  A Panią Ochojską bardzo poważam... Tylko tyle i aż tyle z mojej strony...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-02-06 21:52
Janina Ochojska mimo własnej niepełnosprawności niosła pomoc potrzebującym w różnych miejscach na świecie. Prawdziwą pomoc, a nie tak ja politycy chcący się wylansować na nieszczęściu "sierot".
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-02-07 15:27

>niosła pomoc potrzebującym w różnych miejscach na świecie<


ONA NIOSŁA? CZY TYLKO SIĘ LANSOWAŁA? TO INNI DALI DARY - ONA OD SIEBIE NIC! TYLKO SIĘ PRZEJECHAŁA I ŚWIAT ZWIEDZIŁA! COŚ TAK JAK TEN Z KOD ;-)
Z wiekiem zdziwaczała i guzik rozumie, bo baba nigdy nie miała DZIECI, MĘŻA I NIE ROZUMIE UCZUĆ WYŻSZYCH TYLKO SWOJĄ niesprawność. Zresztą nie taką najgorszą, ale jest upierdliwa, krzycząca i... ostatnio to mi za nią wstyd :-( Robi cyrk z niepełnosprawności!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-02-07 15:50
Lansuj się tak jak ona, to coś dobrego zrobisz dla innych.

Ps. Męża miała.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-02-08 15:18
Bez "lansowania" robię sporo dobrego, Ty zapewne byś napisała: "b. dużo", ja jestem skromna :-) Nooo chyba, że tutaj czasem się "zalansuję" ;-)
Jest b. wiele ludzi, firm i organizacji, które nie są popularne, nie robią zadymy w okół siebie, a pomagają dużo i realnie! Są też niepełnosprawni, którzy nie epatują - nie machają swoją niesprawnością jak mieczem. Męża miała - słowo klucz.
Nadal nie napisałaś: co ona takiego dobrego osobiście od siebie zrobiła?! Z darami jechali tam głównie kierowcy, lekarze, pomoc fizyczna itd.! Po co Ona tam się pchała? Jak myślisz?
Może napisz nam Lidio (Lidusiu) co Ty robisz "dobrego" dla innych? Oczywiście oprócz różańca ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-02-08 15:47

>Nooo chyba, że tutaj czasem się "zalansuję" <


Rzeczywiście. Wylansowałaś się tu jak choroba. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-02-08 15:53
Ja? O.k. a Ty? Jak myślisz?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-02-08 16:00
Ja nie muszę. Jestem jaka jestem. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-02-15 16:54
Bardzo "entelegentna" odpowiedź - na poziomie Wiśniewskiego - chyba Go zacytowałaś czyli twój idol? ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-02-15 18:02
Skoro go tak znasz, to pewnie Twój. :-)))
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-02-24 16:23
Nie, ale był czas kiedy po otworzeniu lodówki wyskakiwał Wiśniewski ;-) i to było jego motto.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-09 22:20
Oj Liduś - powinnaś wziąć korepetycje ze skromności :D
Nawet nietrudno będzie znaleźć korepetytorkę :D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-09 22:35
Pewnie mnie nie będzie na taką stać. :-)))))))))
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-03-09 23:15
Eeee - przecież skromną jest :D
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-02-08 12:46
I ja o tym też piszę, żeby pomagać tym ludziom z Syrii, na terenie Syrii, a nie w Polsce. Lepiej poskładać datki, zapakować i wysłać jako pomoc humanitarną...
A panią Ochojską, właśnie za to szanuję, jak napisałaś:

>Janina Ochojska mimo własnej niepełnosprawności niosła pomoc potrzebującym w różnych miejscach na świecie. Prawdziwą pomoc, a nie tak ja politycy chcący się wylansować na nieszczęściu "sierot". >


Pozdrawiam...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 266) (3706801 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill