www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 272) (3707066 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-18 13:12

>Trzeba mieć dobrą pamięć i zastanowić się zanim się coś napisze.........<


WŁAŚNIE! Zastanów się.

JA o "chlebie, Ty o niebie" Wszystko sprowadzasz do jednego.

Pisałam o pijanych kierowcach. Moja pamięć nie zawodzi. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-18 13:27
To dlaczego czepiasz się opozycji ? Dlaczego próbujesz dyskredytować ludzi odmiennie myślących?  Dlaczego sprowadzasz to do polityki?
Jak wyżej udowodniłem piją wszyscy, niezależnie od opcji. A Ty łatkę pijaków przypinasz wyłącznie opozycji. Proszę zdejmij w końcu te klapki z oczu i się rozejrzyj........
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-18 15:41
WzK czy przez politykę straciłeś jasność myślenia? Zupełnie nie rozumiesz co do Ciebie mówię. Skończmy więc zanim to zajdzie za daleko. Dobrego dnia. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-18 18:45

>WzK czy przez politykę straciłeś jasność myślenia? <


Proszę następnym razem zanim sykniesz i pluniesz jadem to się chwilę zastanów. Szczególnie nad tym czy kogoś nie krzywdzisz........
Miłego wieczoru.......... :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-18 18:48
I vice versa. :-)
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2017-04-18 19:35
POlskie piekło :-( Tak patrząc z boku na wasze popisy nasuwa się myśl a mianowicie. Postawić was na przeciw siebie w realu z siekierami w dłoniach i... bobra poprosić by wskazała winnego jak i winowajce. Wiem, nie da się. Wiem też , że to przestrzeń publiczna a nie miejsce dwóch frakcyjnych oszołomów. Jak wy żyjecie w tej Polsce?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-18 19:42
Paula ja nie narzekam. Jest ok. Cieszę się , że żyję w tak ciekawych czasach i do tego w takim pięknym kraju. A to, że mamy inne poglądy nie jest niczym nowym. Myślę, że tam gdzie Tobie przyszło żyć (nie wiem gdzie) ludzie też nie są jednomyślni. Naprawdę nie jest tak źle jak to pokazują media i niektórzy oszołomi.
Pozdrawiam. :-)))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-18 20:24

> niektórzy oszołomi. <


Nie musisz być aż tak samokrytyczna......... :-)))))))))Po prostu zdejmij te sekciarskie klapki z oczu........... Ujrzysz piękno świata..........
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-04-18 20:38
Wyżej właśnie napisałam, że widzę piękno mojego kraju. :-))))))))
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-05-15 17:40

>zdejmij te sekciarskie klapki z oczu<


To jest zwyczajnie niemożliwe niestety,
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2017-04-18 21:02
Dobrze, że nie wiesz skąd piszę bo nie marzę by cię spotkać. Spotkać nawet przypadkowo. Tak , tu też nie ma jednomyślności , ale ludzie są na tyle kulturalni , że jeżeli prze ich na ekran to znajdują miejsca, gdzie prą im podobni. Nikt nie zaśmieca przestrzeni publicznej swoim wyznaniem i poglądami. Akurat tu media pokazują Polskę z prawdziwej strony bo przekaz nie jest po rosyjsku czy niemiecku. A ty, serwus-menie jesteś cholernie jednostronny. Zupełnie jak orędowniczka tylko masz inne klapki i kto inny cię batem smaga. Podsumowując, żyjcie i dajcie żyć innym :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-18 21:17

> żyjcie i dajcie żyć innym <


I o to chodzi. Czy to tak trudno zrozumieć?

>nie marzę by cię spotkać. Spotkać nawet przypadkowo<


A czy ja gdziekolwiek wyraziłam wolę spotkania Ciebie? Żyj gdzie i jak chcesz. Niech Cię Bóg prowadzi. Jeszcze raz pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-20 11:24
"Kajdanki i szubienica dla Tuska"
Oto prawdziwe oblicze P i S-u. W ten sposób wyrażają swoje "umiłowanie" bliźniego. Ech........... :-(

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ministerstwo-srodowiska-dezaprobata-dla-wypowiedzi-dyrektor-departamentu/hbe96b2<

Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-04-20 14:23
Boją się Tuska ☺
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-20 14:53
Boją się przede wszystkim 2 rzeczy:
Odpowiedzialności karnej.
Utraty wysoko płatnych stanowisk. Nie tylko przez rzeszę "Misiewiczów". Oraz utraty jak to powiedział A. Duda "ojczyzny dojnej".
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 15:12
Właśnie opozycja do tej pory nie może się pogodzić z taką stratą. Dlatego tak walczą, chyba masz rozum i wiesz, że nie o sprawy "zwykłego szaraka". Wszystko, zaznaczam wszystko co zarzucasz tej władzy, właśnie utracili poprzednicy. Chcą zabrać władzę tym co rządzą , ale nic w zamian nowego nie mają czyli powrót do tego co było. A było tak super? Komu?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-20 15:19

> A było tak super? Komu? <


Komu ? Z pewnością nie "Misiewiczom". Takie skandale nie istniały. Ale B. Misiewicz to przysłowiowy czubek góry lodowej. To co się teraz dzieje w spółkach Skarbu Państwa to są dopiero "przekręty tysiąclecia".
Polacy coraz bardziej zaczynają tęsknić za normalnością i uczciwością.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 15:22

>Takie skandale nie istniały.<


To żart?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-20 15:34
Prawda a nie żart..... I tak Cię ta prawda boli ?????

>Jarosław Kaczyński ramię w ramię z światowymi dyktatorami<


W zasadzie komentarz zbędny, więcej można poczytać tutaj:

>http://wiadomosci.wp.pl/raport-o-wolnosci-mediow-freedom-house-jaroslaw-kaczynski-ramie-w-ramie-z-swiatowymi-dyktatorami-6114080488580737a<

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 15:42

> I tak Cię ta prawda boli ?????


<

Umiesz jeszcze dyskutować? Po co te słowa?

Jeśli chodzi o linki, to możemy się nimi zarzucać każdy na poparcie swoich argumentów. Tylko po co? Może lepiej własnymi słowami. Każdy z nas ma własne doświadczenia i własne przemyślenia. To co teraz wyciągają dziennikarze zależy od ich poglądów politycznych. Co Polak to polityk.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2017-04-20 16:08
Trudno wam zrozumieć współczesność bo...  Współczesny człowiek - zamiast wpływać na innych - woli, aby to na niego wpływano, jest podatny na propagandę, ulega blichtrowi reklamy i zazwyczaj ma swojego ulubionego dziennikarza, który za niego myśli.

Źródło: "Way to Happiness", 1954r., str. 164.


Tego też nie pojmiecie, ale może znowu będzie dzień przerwy :D
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-04-20 16:59
Paula bo kiedyś ludzie mieli autorytety, a teraz przez media dla niektórych autorytetami stali się celebryci.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-20 16:17

> Po co te słowa?<


Po prostu sprawdzam czy jesteś jeszcze w stanie myśleć samodzielnie, czy już jesteś tak zindoktrynowana, że szkoda czasu......
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2017-04-20 16:18
Paula,z tego co piszesz to za dużo czytasz.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-04-20 16:43
WzK słów mi brak na to co napisałeś. A jednak, powiem tak, tak szkoda czasu, bo już nie chcesz dyskutować tylko ... 
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-04-20 17:55
a ty jesteś w stanie myśleć samodzielnie?
Hejtujesz i nic poza tym, opierasz swoje zdanie na podstawie tego co znajdziesz w internecie i zasypujesz tu linkami.
A może jesteś jendym z tych opłacanych hejterów :D

Ja nie jestem zadowolony z tego co się dzieje, ale w równym stopniu nie byłem zadowolony za poprzedniej władzy - robili to samo tylko z ukrycia, nie tak jawnie.
Nie było wałów/przekrętów?
A pendolino, helikoptery - to te z gróbszych, a było tego więcej.
Nie mozna też pominąć tego co zrobili z funduszem emerytalnym - w białych rękawiczkach okradli ludzi z ich własnych pieniędzy.
Kto doprowadził do upadłości większość Spóldzielni Pracy Chronionej?

Zacznij myśleć i być obiektywnym - bo to co jest teraz było i przedtem.
Potrzebne są zmiany, ale nie na byłych, nie na nowych starych, ale na nowych, mlodych, kreatywnych i na tych co im zależy, ale nie na własnych portfelach tylko na całym kraju.

To co teraz robisz to takie pierdolenie i aż się qrwa żygać chce bo co by nie napisać to wszystko u ciebie sprowadza się do jednego - brak jakiejkolwiek dyskusji, brak przyjmowania z twojej strony jakichkolwiek argumentów - jesteś nastawiony tylko na nadawanie.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-04-20 18:49

>a ty jesteś w stanie myśleć samodzielnie?<


Może Cię zdziwię ale tak...........

>Ja nie jestem zadowolony z tego co się dzieje, ale w równym stopniu nie byłem zadowolony za poprzedniej władzy - <


W tej sprawie jesteśmy jednomyślni, żartobliwie mogę napisać "witaj w klubie".

>Nie mozna też pominąć tego co zrobili z funduszem emerytalnym - w białych rękawiczkach okradli ludzi z ich własnych pieniędzy.<


Ponownie się zgadzamy, lecz proszę zwróć uwagę, że obecna władza zamyśla nad tym aby i tę resztę co pozostała "zagospodarować".

>To co teraz robisz to takie pierdolenie i aż się qrwa żygać chce<


Jestem w stanie zrozumieć te odczucia bo przecież wiem, że nie szukam poklasku czy jakiegoś uwielbienia a piszę słowa krytyki, które zawsze znajdą oponentów.

>brak jakiejkolwiek dyskusji, brak przyjmowania z twojej strony jakichkolwiek argumentów <


Ten argument uważam za chybiony, bo nie można mnie obwiniać za to, że ktoś nie chce dyskutować a przyjmowanie argumentów zawsze dotyczy oboje adwersarzy.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2017-04-20 16:36

>Pijani kierowcy na drogach. Czy nie ma na nich "bata"?


Jest na to sposób, ale widocznie stanowiącym prawo na tym nie zależy. Uważają, że lepiej co weekend "łapać" tysiące pijanych kierowców, niż wprowadzić restrykcyjne prawo. Był już kiedyś pomysł, aby kierowcy przyłapanemu na prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu lub narkotyków, oprócz zatrzymania prawa jazdy, zabierać samochód. Może to głupie, ale logicznie spójne, ponieważ samo zatrzymanie prawa jazdy nie gwarantuje, że ponownie nie siądzie za kierownicą, a ponadto pojazd w rękach pijaka jest "niebezpiecznym narzędziem".
Uważam, że zdrowa część społeczeństwa ma prawo czuć się bezpiecznie.
Tak samo należałoby zastąpić określoną wysokość mandatu w zależności od rodzaju wykroczenia, nie taryfikatorem, ale liczoną od PIT-u, czyli od wysokości dochodów. Tak byłoby sprawiedliwie i - co najważniejsze - bogaty też odczuł by skutki naruszania przepisów drogowych, a przeważnie tacy szybcy i bezmyślni jeżdżą - jak to się potocznie mówi - wypasionymi furami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-20 16:45
I zobacz ile już lat to trwa. Żadna władza nie potrafi lub nie chce tej sprawy konkretnie i raz na zawsze załatwić.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-04-21 21:59
Dawno mnie nie było ale widzę po staremu.  Media jako źródła faktów.  Nie macie pojęcia o polityce.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-22 07:11
Witaj. :-) Jak pojawia się nowy członek rodziny, to nie ma czasu na komputer. Rodzina najważniejsza. :-) Nocki zarwane czy dziecinka spokojna?

Ps
Wiadomo, że u nas co Polak to polityk. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-04-22 08:47
Raczej średnio spokojny.  Ale mam 500+:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-04-22 09:03
Pamiętam jak moje dzieci się rodziły, to taki dodatek bardzo by mi się przydał. Myślę, że teraz wiele rodzin cieszy się z tego. Oby jak najdłużej. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-22 08:08

>Nie macie pojęcia o polityce. <


Hi hi hi :-))) Prawdziwy "faryzeusz" się pojawił.........No to "ciemny lud" będzie oświecany.......... Ech........Śmiech.... :-) :-)) ;-)))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-04-22 08:47
Daj jakiegoś linka to ci ulży
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-23 11:26
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-04-23 12:00
Wiesz gdzie sobie można te sondaże wsadzić? W ciemne miejsce. Wg sondaży ostatnie wybory miało wygrać PO. Dlatego przegrana była dla nich takim szokiem i do dziś nie mogą się z niego otrząsnąć.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-23 12:49
Dlatego trzeba myśleć a nie wylewać tylko swoje żale w stylu:

>Wiesz gdzie sobie można te sondaże wsadzić?<


Otóż w przed poprzednimi wyborami B. Komorowski miał poparcie w okolicach 60-70 % i przegrał.
To jakie ma szanse obecnie A. Duda mając poparcie 24 % ?  Moim zdaniem ten pan już jest przegrany i zdaje sobie z tego sprawę i dlatego ostatnio tak się "miota".
Widzi to też Kaczyński i kto wie czy nie wystawi innego kandydata ?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-04-23 13:23
Więcej linków.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-23 13:31

>Więcej linków. <


Aż tak niecierpliwy jesteś ? Proszę sam się zainteresuj tym co się w kraju dzieje. Nie będziesz narzekał na jednostronność. Powodzenia :-) :-)) :-))) :-))))
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-04-23 14:16 Zmieniony 2017-04-23 14:18
To spełniając prośby/oczekiwania Rogala popatrzcie jak pani Szydło w kampanii wyborczej okłamywała Polaków. A tak mieli słuchać co naród mówi. Tymczasem głosy ponad 910 tyś obywateli zostaną wrzucone do kosza:

>http://wiadomosci.wp.pl/szydlo-wniosek-referendalny-ws-reformy-edukacji-wplynal-zbyt-pozno-6114863335032961a<

Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2017-04-23 14:19
Linkiem do nas mów, mów linkiem , by nikt z zapatrzonych w PIS nie twoich słów nie czytał :D Serwus-men a ty wciąż niezmiennie na Subotniku :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2017-04-23 20:26

>Dawno mnie nie było ale widzę po staremu.  Media jako źródła faktów.  Nie macie pojęcia o polityce.


W pierwszym zdaniu po słowie "było" należy postawić przecinek. Skoro widzisz po staremu, to bardzo dobrze, bo to oznacza, że nie masz problemów ze wzrokiem.
Media przekazują informacje. Do odbiorcy należy ocenić na ile te informacje są prawdziwe i wiarygodne. To zaś zależy od sposobu, w jaki te informacje są przekazywane.
Oczywiście, że o polityce nie mamy pojęcia.  Byłbym niezmiernie wdzięczny i - jak przypuszczam - pozostali, abyś nam to wyjaśnił.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-04-24 08:44
Różnica między mną a wami polega na tym, że ja wiele lat byłem w środku polityki i mediów. Uwierz, przekaz medialny nie ma nic wspólnego z prawdą. Szczególnie w obszarze prawa i gospodarki. Media nie informują, lecz chcą kreować poglądy odbiorców. Wiem, bo sam w ten sposób na chleb zarabiałem i dobrze z tego żyłem.
Nadrzędny Autor Paula-Nikta Dodany 2017-04-24 09:20
Brawo Rogal :-) Nie wiem tylko czy to przejdzie :-) Ale zauważ , że wszystko się sprowadza do jednego a mianowicie , że: Nie chce się narodowi myśleć (z małymi wyjątkami) i stąd dzielenie się nim jest takie owocne dla każdej opcji politycznej , co widać tu i na ulicach Polski.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-04-23 23:05

>  Podsumowując, żyjcie i dajcie żyć innym
>  ty wciąż niezmiennie na Subotniku



Prawie wszystkie ratlerki i zołzy z forum wywiało
a tu się okazuje że detektywowi "Munkowi" mało
Węszy po necie jak uprzykrzona mucha
tu  coś usłyszy tam coś podsłucha
Mało jej oszczerstw i pomówień
bo ona tego słowa nie rozumie?.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2017-04-24 07:58
yyyyy jest trojka wspaniałych :-) .-ek Pewnego razu do gabinetu fizyka i chemika, Mikołaja Beketowa , wbiegł służący i zawołał: - Mikołaju Mikołajewiczu ! W pana bibliotece są złodzieje ! Uczony oderwał się od obliczeń i zapytał: - A co czytają?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-04-24 10:08
Z cyklu porażki wychowawcze. Występują:
Moja córka (C)
ja (J)

J - daj pilot
C-nie
J-daj proszę
C-NIE, mam bajki
J - bajki masz cały dzień, a mecz jest teraz
C - NIE, ważne żebym to ja była szczęśliwa

Wychowawcza klęska - i duma, że córka jest moim klonem:)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2017-04-24 20:28

>Różnica między mną a wami polega na tym, że ja wiele lat byłem w środku polityki i mediów. Uwierz, przekaz medialny nie ma nic wspólnego z prawdą. Szczególnie w obszarze prawa i gospodarki. Media nie informują, lecz chcą kreować poglądy odbiorców. Wiem, bo sam w ten sposób na chleb zarabiałem i dobrze z tego żyłem.


Różnica między Tobą, a mną (i zapewne pozostałymi) polega na tym, że jeżeli znajdowałeś się w środku, to widziałeś tylko ściany. Ja byłem na zewnątrz, więc mogłem i zobaczyłem więcej.  Przekaz medialny może nie mieć nic wspólnego z prawdą, jeżeli używa się go do manipulowania. I nie ma znaczenia, czego ten przekaz dotyczy. Dlatego chcąc dowiedzieć się prawdy, należy szukać jej w wielu źródłach. Przy dokonaniu oceny wiarygodności należy brać pod uwagę do kogo media należą, w jaki sposób dokonują przekazu, na czym opierają informacje praz wiele innych czynników, które zależne są od wiedzy osoby, do której przekaz jest kierowany. Dzisiaj przy zalewie informacji trudno jest znaleźć te prawdziwe, co nie znaczy, że nie jest to niemożliwe.
Gdyby było jak twierdzisz, że media kreują poglądy - choć z tym po części się zgadzam, to np. dziennikarstwo śledcze nie miałoby racji bytu. Również nie byłoby dziennikarzy, którzy dbając o swój warsztat zachowują neutralność, przez co są wiarygodni.  
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-04-25 07:50
Dziennikarstwo śledcze to margines całości. Absolutnie się zgadzam z tym, że trzeba szukać wiedzy w wielu źródłach. Niestety większość patrzy tylko na tvn24 lub tvp co w oczywisty sposób wypacza ogląd danej sprawy, ponieważ jedni i drudzy manipulują na potęgę. Słusznie prawisz, że przy zalewie informacji trudno jest znaleźć prawdziwe. Dlatego śmieszy mnie wklejanie tu linków i traktowanie ich jako prawdy objawionej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 272) (3707066 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill