www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gry online sposób na nudę (2677 - wyświetleń)
- Autor kurier3 Dodany 2009-09-26 21:15
zapraszam do gry, znów nadchodzi jesień i będziemy mieli sporo wolnego czasu w domu, dlaczego nie poświęcić na rozrywkę, przyjemne z pożytecznym

http://www.khanwars.pl/?recruit=1H88253

Jednym  nowości a właściwie ciekawostek jest posiadanie własnej dynastii w grze ekonomicno-strategicznej pozwole sobie zacytować pomoc z gry:

Dynastia

W grze, każdy Władca ma od 1 do 3 synów oraz od 1 do 3 córek. Liczba ta jest losowa i określana przy rejestracji.

Gdy jest zawierane małżeństwo miedzy dziećmi dwóch władców, jest to automatycznie odnotowane w informacjach o tych graczach. Co ważniejsze, wyprawy pomiędzy zamkami obu graczy, skracają sie o 15%, ponieważ anulowane są podatki. Czy małżeństwo nie jest dobrym sposobem, aby przypieczętować sojusz?

Kolejne małżeństwa miedzy tymi samymi rodami nie zmniejszają czasu wypraw. Jeżeli dojdzie do rozwodu, to czas wypraw między zamkami władców wraca do normy.
Czy mogę uzyskać nowego syna/córkę?

Tak, lecz nie jest to zależne od gracza. Jedno z losowych zdarzeń polega na tym, że do dynastii dodawany jest nowy potomek. Liczba dzieci jest nieograniczona.
Czy jest jakieś ograniczenie w liczbie zawieranych ślubów?

Jest. Polega na tym, że, po uzyskanym rozwodzie, rozwodzone dziecko może ponownie zawrzeć ślub dopiero po 24 godzinach. Poza tym można zawierać dowolna ilość ślubów.
Jak zawrzeć małżeństwo?

Jeżeli gracz chce zawrzeć małżeństwo z innym graczem, należy wejść w jego profil.

Po wybraniu państwa młodych wysyłamy propozycję do gracza. Jeżeli nastąpi zgoda, odpowiedni wpis zostanie dodany w profilu obu graczy.

życzę miłej gry

http://www.khanwars.pl/?recruit=1H88253
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-09-27 18:14
A ja nie mam czasu na gry :-(
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-09-27 19:50
Ja tez nie mam czasu.Dzis,choc niedziela,przybyly mi do kolekcji 3 sznurki grzybkow.Jutro znow idziemy.Teraz chodzimy do innego lasu,jest wygodniejszy do chodzenia,nawet jak nie ma grzybow,to bez problemu mozna pospacerowac i powdychac swieze powietrze.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-09-27 20:06
ja w ogóle nie lubie gier
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gry online sposób na nudę (2677 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill